בן 22 נרצח בגלל חשיש בשווי 100 שקלים

אבי חיים נוריאל, צעיר בן 22, נדקר ביום שבת למוות במהלך קטטה בדרום ת"א. היום מתברר כי הרקע לרצח הוא ויכוח על אצבע של חשיש בשווי 100 שקלים. עורך דינו של החשוד טוען: מדובר בהגנה עצמית

שלושה ימים לאחר שנדקר למוות אבי חיים נוריאל ז"ל, טוענים במשטרה שהצליחו לפענח את רצח הצעיר בן ה-22 בדרום תל אביב.

צוות החקירה במרחב יפתח, בראשות סנ"צ מירי פלד, גילה כי בין הקורבן לבין שני החשודים, שלום פרץ ועידן הררי, התפתח עימות שהוביל לקטטה הקטלנית. היום מסר פרץ, החשוד העיקרי, את גרסתו וסיפר על השתלשלות האירועים.

לטענת פרץ, הזמין אותו נוריאל ז"ל לביתו לאחר שחשד כי גנב לו אצבע של חשיש, בשווי של כ-100 שקלים ממקום מחבוא - וביקש ליישב את המחלוקת. כאשר הגיע פרץ לבית בשכונת תל כביר, התגלע ויכוח בין הצדדים, שהסתיים בהשלכת אבנים ובדקירת סכין שקיפחה את חייו של הצעיר. אתמול האריך בית משפט השלום בתל אביב את מעצרו של פרץ ב-12 ימים. מעצרו של הררי, החשוד בקשירת קשר לביצוע פשע, הוארך בחמישה ימים.

סנגורו של פרץ, עו"ד נחמי פיינבלט, טוען כי מדובר בהגנה עצמית ולא ברצח. "מרשי אכן הגיע לבית הנרצח, אך הקורבן הוא זה שתקף אותו באמצעות סכין קצבים", אומר עו"ד פיינבלט.

רצח בשבת בבוקר

תושבי תל כביר התעוררו בבוקר שבת בסביבות 07:30 לקול צרחות עזות ברחוב אהלי יעקב בשכונה. למקום הגיעו כמה צעירים במונית, ורק אחרי שהנהג נמלט מהמקום - הושלכה לבנה על ראשו של אחד המתקוטטים. צעיר נוסף המתגורר במקום גם הוא נדקר ונפצע קשה.

"אי אפשר היה להתעלם מהצרחות העזות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אבי, תושב תל כביר. "ירדתי לבצע בו החייאה עם עוד כמה שכנים. ביקשתי מאחד האנשים לצלצל למד"א, אך לקח לאמבולנס יותר מ-20 דקות להגיע".

צוות מד"א שהגיע לזירת האירוע העניק לצעיר טיפול ראשוני והעביר אותו לבית החולים "איכילוב", שם - כעבור זמן קצר - קבעו הרופאים את מותו. בין הראיות שאספו השוטרים מהזירה גם חולצה מגואלת בדם והלבנה שהושלכה על ראשו של אחד הפצועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק