קשר את אביו לכיסא - ושוחרר לביתו

בית משפט השלום בירושלים שחרר הבוקר את החשוד בהתעללות באביו לביתו. החשוד נעצר לפני יומיים, כשאביו אותר בביתם המשותף, כשהוא קשור בשרשרת אופניים. בית המשפט החליט שיש לבדוק את גרסת החשוד, לפיה פעל בהתאם להוראות רופאיו, מחשש שיפגע בעצמו או ברכוש

קשר את אביו בשרשרת אופניים. אילוסטרציה (חדשות 2)

יומיים אחרי שנעצר בחשד להתעללות חמורה באביו הקשיש, שחרר הבוקר בית המשפט את החשוד בקשירת אביו לכיסא בשרשרת אופניים. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של האיש ב-14 יום, אך בית המשפט החליט שלא לעשות זאת, ושחרר אותו לביתו ללא תנאים מגבילים, לאור חוות הדעת שהתקבלו בעניינו.

האיש, תושב ירושלים, נעצר לפני יומיים אחרי שבבית בו מתגוררים הוא ואביו, נמצא האב בן ה-80, כשהוא קשור לכיסא בשרשרת אופניים, לבדו בדירה. כשחזר האיש, טען שהלך למכולת וקשר את אביו לכיסא משום שפחד שהקשיש יפגע בעצמו או ברכוש.

בחקירתו, סיפר החשוד כי בסך הכל פעל בהוראת רופאיו של אביו, שהנחו אותו לקשור אותו כשהוא לבדו, על מנת שלא יוכל לפגוע בעצמו. עורך הדין של החשוד, דוד הלוי, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי מרשו פעל "בהתאם להנחיות הרופאים המטפלים באביו ומתוך דאגה לו. במהלך הדיון, בית המשפט דחה את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו של מרשי לשבועיים נוספים והורה על שחרורו, תוך קבלת עמדתנו וקביעה כי לא ניתן להאריך את המעצר".

במקביל, הורה בית המשפט על החשוד לעבוד בדיקה פסיכיאטרית והמשטרה בודקת אם יש אמת בגרסתו. האב הקשיש הועבר כבר לפני יומיים לטיפולם של שירותי הרווחה בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת