חוטף הנערה מנתיבות: "וויל סמית'"

בשבוע שעבר פרסמנו תיעוד נדיר ממצלמות אבטחה, בו נראה כיצד הצליחה נערה בת 17 מנתיבות להינצל מתקיפה מינית. כעת מתברר כי לצעיר קוראים וויל סמית', על שם השחקן, "כדי להרשים בחורות"

לפני שבוע פרסמנו סרטון וידאו נדיר שצולם במצלמות אבטחה, מפגש שהיה עלול להסתיים באונס. גבר בן 30 פגש נערה בת 17 במועדון בנתיבות, ובסוף הלילה אחרי הרבה אלכוהול, היא רצתה ללכת הביתה - אבל הוא החליט שהערב עדיין לא נגמר.

מעיון בכתב האישום מתברר כי הגבר שינה את שמו המקורי ראובן, לוויל סמית', על שם השחקן המוכר כדי שיוכל להרשים בחורות.

אירוע חריג ואלים

"אנחנו מהר מאוד מבינים שמתפתח פה איזשהו אירוע טיפה חריג ומאוד אלים. הוא הכניס את הבחורה לרכב תוך שימוש בהרבה מאוד כוח ואלימות", סיפר בשבוע שעבר ארז תדהר, מפקד יחידת "אופק" בנתיבות.

בתיעוד שבו צפו השוטרים בזמן אמת נראה אותו גבר מנסה להכניס את הקטינה בכוח למכונית. היא ניסתה להימלט, אך הוא נאבק בה ואיים עליה. היא התעקשה, והוא בתגובה הנחית עליה אגרוף, משך בשיערה ואף ניסה לחנוק אותה.

כשהצליח לדחוף אותה לתוך הרכב, הצליח הגבר להימלט מהמקום במהירות. למזלה הרב של הנערה, נקלט האירוע כולו במצלמות יחידת השיטור העירונית. אנשיה הזעיקו מיד את המשטרה, ואחרי כמה דקות של מרדף נלכד התוקף בגן ציבורי סמוך, ממש רגע לפני שביצע בה את זממו.

רפ"ק אפי שימן, מפקד תחנת נתיבות, סיפר על הרגע שבו הגיעו השוטרים אל הנערה: "היא הייתה נסערת מאוד ובכתה. היא מסרה בפרטים הראשונים שהוא משך בשיערה והכה אותה. זה אירוע שהיה יכול להסתיים באופן טראגי הרבה יותר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת