חשד: תקף את חברתו כי לעגה לגודל איבר מינו

צעיר תושב רעננה המוכר למשטרה נעצר הבוקר לאחר יומיים של חיפושים, בחשד שתקף את חברתו - לאחר שזו לעגה באזני חברתה לגודל איבר מינו. על פי החשד, הוא הכה אותה נמרצות עד שאושפזה בבית החולים. הצעירה לא סיפרה לחוקרים דבר - אבל הרופאים הבינו מה קרה ודיווחו למשטרה

הכה אותה עד שאושפזה. אילוסטרציה (חדשות 2)

הצחוק הסתיים בתקיפה אלימה ואישפוז בבית חולים: צעיר בשנות ה-20 לחייו מרעננה חשוד שהכה את בת זוגו, תושבת כפר סבא, לאחר שלעגה לו על גודל איבר מינו.

בני הזוג הכירו לפני מספר שבועות. חקירת המשטרה העלתה כי מספר ימים לפני התקיפה, שוחחה הצעירה, גם היא בשנות ה-20 לחייה, עם חברה וצחקה עמה על הנושא. לאחר מכן, ככל הנראה, סיפרה לו על נושא השיחה - והוא בתגובה הכה אותה באגרופים, הפיל אותה לרצפה ובעט בה ממושכות. הצעירה פונתה לבית החולים מאיר בכפר סבא, ושם לא סיפרה לרופאים על מה שאירע לה. עם זאת הרופאים הבחינו שמדובר מפגיעות כתוצאה ממכות, ודיווחו למשטרה.

הצעירה סירבה לחשוף את התקיפה

חוקרי המשטרה שוחחו עם הצעירה, אולם היא לא שיתפה איתם פעולה. רק לאחר זמן מה, במהלך החקירה, התגלה כי מדובר במקרה של תקיפה בידי בן זוגה. החוקרים חיפשו אחר בן הזוג, המוכר למשטרה, במשך יומיים אך הוא נעלם.

הבוקר, לאחר מו"מ עם עורך דינו, הוא נעצר. בהמשך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בכפר סבא. רפי וקנין, חוקר בתחנת כפר סבא, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי החשוד מוכר למשטרה", וציין כי "הוא מכחיש את כל המיוחס לו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת