ת"א: אלמונים שרפו חתול במדורת ל"ג בעומר - בעודו בחיים

גופה חרוכה של חתול התגלתה הבוקר סמוך לשארית מדורה בת"א, במה שנראה כעוד מקרה התעללות זוועתית בבעלי חיים האופייני לל"ג בעומר. "בכל שנה מחדש אנחנו המומים מול הרוע והאכזריות של ילדים, צעירים וגם מבוגרים בל"ג בעומר", אמרה אתי אלטמן, דוברת העמותה. "משליכים גורים חיים אל תוך האש רק כדי לראות אותם נשרפים"

ההשלכות הקשות של ל"ג בעומר. ארכיון (חדשות 2)

ללא רחמים: כבכל שנה, גם הפעם בבוקר שאחרי מדורות ל"ג בעומר מתפרסמות תמונות זוועה של בעלי חיים שהושלכו ללא רחמים אל האש, ונשרפו למוות.

עמותת תנו לחיות לחיות הגישה הבוקר תלונה למשטרה, לאחר שגופה חרוכה של חתול התגלתה סמוך לשאריות מדורה בתל אביב. לדברי גורמים בעמותה, אלו שהשליכו את החתול ללהבות אף פשטו את עורו והתעללו בו בצורה חמורה ביותר. בעמותה בחרו להפיץ את תמונת הגופה החרוכה כדי להביא לזעזוע ולמניעת התופעה, אך כאן בחדשות 2 באינטרנט החלטנו שלא להציג בפני הגולשים את התמונות הקשות לצפייה.

"בכל שנה מחדש אנחנו המומים מול הרוע והאכזריות של ילדים, צעירים וגם מבוגרים בל"ג בעומר", אמרה אתי אלטמן, דוברת העמותה. "משליכים גורים חיים אל תוך האש רק כדי לראות אותם נשרפים למוות", הוסיפה אלטמן בצער.

מהעמותה נמסר כי מדי שנה מגיעים עשרות דיווחים על פגיעה חמורה בבעלי חיים, לרבות השלכתם למדורות ושריפתם האכזרית. "אני לא מסוגלת להבין איזה מוח מעוות מוצא בזה שעשוע", הוסיפה אלטמן וקראה להגברת הפיקוח והענישה באופן חד וברור, כדי למנוע מצבים דומים בעתיד.

לתרומה של 10 שקלים להצלת בעלי חיים במסגרת "תנו לחיות לחיות" שלחו את המספר 10 ל-5577

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת