כך מנטרלים מטען חבלה ברכב

חנן ידגארוב, תושב ירושלים, נעצר לפני שבועיים בחשד שמכר מטעני חבלה לארגונים פליליים תמורת בצע כסף, כך התירה היום המשטרה לפרסום. כעת אנו מביאים את התיעוד המשטרתי של נטרול מטען החבלה שנתפס ברכבו של ידגארוב בלב ירושלים - אותו המטען שבעקבותיו נחשף הקשר בין העבריין לבין מטענים נוספים שנמצאו ברחבי הארץ

היום הותר לפרסום כי המשטרה עצרה את חנן ידגארוב, תושב ירושלים, בחשד שהכין מטעני חבלה ומכר אותם לעבריינים תמורת בצע כסף. התיעוד שלפניכם מציג כיצד הרובוט המשטרתי מנטרל את מטען החבלה שנמצא לפני שבועיים ברכבו של ידגארוב, בעת שנעצר.

בביתו של ידגארוב נמצאו גם חלקי מטען נוספים. רק לפני שנה שוחחר ידגארוב לאחר שריצה שבע שנות מאסר בגין מכירת מטעני חבלה לגורמים פלסטינים עוינים. מעצרו של ידגארוב הוארך היום ומחר צפויה המשטרה להגיש נגדו כתב אישום.

תחילת הפרשה לפני כשבועיים, כאשר בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל ביחידה המרכזית של משטרת ירושלים על מעורבותו בהכנת מטעני קבלה, החלו השוטרים בחקירה סמויה נגדו. באחד הלילות הראשונים של מאי, סמוך לשעה 2:00 לפנות בוקר, הבחינו בו החוקרים כשהוא נוסע במכוניתו בעיר - ועצרו אותו.

לאחר שנמצא מטען החבלה ברכבו של ידגארוב, הצליבו החוקרים של המידע שנתפס עם נתונים על מטעני חבלה דומים שנתפסו ברחבי הארץ - והצליחו לקשור שלושה מתוכם לידגארוב. סגן ראש מפלג תשאול ביחידה המרכזית בירושלים רפ"ק אשר ליזמי אמר כי ידגארוב לא הסגיר בחקירתו מי הזמין את המטען שנתפס ברשותו ולמי היה מיועד.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק