תיעוד: כך ניצלה צעירה מאונס במועדון בנתיבות

בזכות מצלמות אבטחה, הצליחה נערה בת 17 מנתיבות להינצל מתקיפה מינית. אחרי שבילתה במועדון ביום חמישי האחרון, הכניס אותה גבר כבן 30 בכוח למכוניתו. השוטרים בחדר הבקרה זיהו את המתרחש והצליחו להגיע למקום בזמן

המפגש הזה עלול היה להסתיים באונס. גבר בן 30 פגש נערה בת 17 במועדון בנתיבות. בסוף הלילה ואחרי הרבה אלכוהול, היא רצתה ללכת הביתה - אבל הוא מחליט שהערב עדיין לא נגמר.

"אנחנו מהר מאוד מבינים שמתפתח פה איזשהו אירוע טיפה חריג ומאוד אלים. הוא הכניס את הבחורה לרכב תוך שימוש בהרבה מאוד כוח ואלימות", סיפר ארז תדהר, מפקד יחידת "אופק" בנתיבות.

בתיעוד שבו צפו השוטרים בזמן אמת נראה אותו גבר מנסה להכניס את הקטינה בכוח למכונית. היא ניסתה להימלט, אך הוא נאבק בה ואיים עליה. היא התעקשה, והוא בתגובה הנחית עליה אגרוף, משך בשיערה ואף ניסה לחנוק אותה.

כשהצליח לדחוף אותה לתוך הרכב, הצליח הגבר להימלט מהמקום במהירות. למזלה הרבה של הנערה, נקלט האירוע כולו במצלמות יחידת השיטור העירונית. אנשיה הזעיקו מיד את המשטרה, ואחרי כמה דקות של מרדף נלכד התוקף בגן ציבורי סמוך, ממש רגע לפני שביצע בה את זממו.

רפ"ק אפי שימן, מפקד תחנת נתיבות, סיפר על הרגע שבו הגיעו השוטרים אל הנערה: "היא הייתה נסערת מאוד ובכתה. היא מסרה בפרטים הראשונים שהוא משך בשיערה והכה אותה. זה אירוע שהיה יכול להסתיים באופן טראגי הרבה יותר".

ארבעה ימים אחרי האירוע, ממשיכה הקטינה לנסות ולהתאושש ממה שעבר עליה. נגד הגבר הוגש הבוקר כתב אישום חמור בגין חטיפה ותקיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת