פוענח הרצח בבית הקברות בלוד

לפני כחודש נמצאה גופתה של יסמין אבו-זעלוק, אישה בשנות ה-30 לחייה, כשהיא ירויה בראשה בבית העלמין היהודי בלוד. היום, חודש לאחר הרצח, אומרת המשטרה כי היא הצליחה לפענח את הרצח ולהוכיח כי בעלה אחראי למותה, וגם לניסיון הרצח שביצע לפני כחצי שנה. בקרוב יוגש נגדו כתב אישום

חודש לאחר שנורתה בראשה, וגופתה מצאה בבית העלמין היהודי בלוד, הודיעה המשטרה כי הצליחה לפענח את רצח יסמין אבו-זעלוק. הבוקר, אמרו במשטרה כי צוות החקירה המיוחד בפיקודו של רפ"ק שמעון אלימלך, הצליח להוכיח כי מי שעומד מאחורי הרצח הוא בעלה, חאלד.

עוד הוסיפו במשטרה כי חאלד אבו-זעלוק עומד גם מאחורי ניסיון הרצח של אשתו, שאירע כחצי שנה לפני הרצח. "כבר בתחילת החקירה התגלה קצה חוט שהוביל אותנו אליו", אמרו גורמים המקורבים לחקירה. עוד היום צפויה הפרקליטות להגיש הצהרת תובע לבית המשפט ברמלה, ובהמשך יוגש נגד אבו-זעלוק כתב אישום בגין רצח.

אבו זעלוק, שהצליחה להימלט מניסיון רצח אחד, הייתה מוכרת היטב לשירותי הרווחה בלוד מתלונות על אלימות במשפחה. לפני כשנה היא נעדרה במשך כמה ימים, ואז מאות שוטרים השתתפו במאמץ לאתר אותה. בסופו של דבר היא נמצאה, והתברר כי היא ברחה ובהמשך החליטה לחזור לביתה ומשפחתה - החלטה שהתבררה כקטלנית עבורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת