חשד: נשא איידס תקף מינית נערים

תושב בית שאן נעצר בחשד כי ביצע מעשי סדום בשישה נערים לפחות - מבלי ליידעם כי הוא עלול להדביקם באיידס. מחקירת המשטרה עולה כי חלק מהנערים שהותקפו לכאורה, מתחת לגיל 14. החשוד בחקירה: לא עשיתי דבר בניגוד לחוק. כעת ימתינו לתוצאות בדיקתם של הנערים שהותקפו במשרד הבריאות

חשד: נשא האיידס תקף נערים. אילוסטרציה (חדשות 2)

גבר בשנות ה-30 לחייו, נשא נגיף איידס, חשוד כי קיים יחסי מין עם נערים מבלי להודיע להם על כך. הוא נעצר על ידי המשטרה וכעת ממתינים להשלמת רשימת הנערים שייתכן שנדבקו על ידי החשוד על מנת להעבירם לבדיקה של משרד הבריאות.

כפי שמדווח הבוקר העיתון "ישראל היום", מעצרו של האיש, תושב בית שאן, הוא תוצאה של התפתחות דרמטית בחקירת הצעירים אביב דנון (20) מתל אביב ויוגב דראי (19) מגבעתיים, שנעצרו בחשד להדחה לזנות ולשימוש בסמים של נערים אותם הכירו באינטרנט.

חקירת המשטרה החלה לפני כחצי שנה, לאחר שבתל אביב אותר בן 14 מהצפון, שנעלם מביתו. בתחקור שערכו שוטרי הנוער של המרחב הצליחו להגיע לשישה נערים שנפלו על פי החשד לזנות - ומשם הצליחה המשטרה לאתר את החשוד, בביצוע מעשי סדום בנערים צעירים - לעיתים אף מתחת לגיל 14 ותמורת כך היה נותן להם תשלום.

החשוד בחקירה: לא עשיתי דבר בניגוד לחוק

שלשום הובא החשוד להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב - שם אמר נציג המשטרה, רס"מ משה פויסטרו כי החשוד הוא נשא נגיף HIV. על פי החשד, קיים האיש יחסי מין עם נערים בלי להודיע להם שהוא עלול להדביקם באיידס.

עוד מדווח "ישראל היום" כי החשוד עצמו טען בחקירתו הראשונית שעל פי הידוע לו, הוא לא עשה דבר בניגוד לחוק. באשר להיותו נשא, לא משתף האיש פעולה עם המשטרה. בהסכמת פרקליטו, מעצרו הוארך בערב יום העצמאות בתשעה ימים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת