פצוע קשה מפיצוץ רכב בפ"ת

פיצוץ עז נשמע היום לפנות בוקר ברחוב צאלח משה בפתח תקווה. רכב שהיה ברחוב התפוצץ לפתע ושני יושביו נפצעו, אחד מהם באורח קשה. כתוצאה מהפיצוץ, התלקח אופנוע שחנה בסמוך והתפוצץ גם הוא. הרקע ככל הנראה פלילי

מכונית התפוצצה לפנות בוקר ברחוב צאלח שלום בפתח תקווה. כוחות שהוזעקו למקום מצאו את הרכב בוער ובסמוך לו אופנוע, גם הוא עולה באש. מהמקום פונו שני פצועים, אחד מהם פגוע באורח קשה והשני פגוע באורח בינוני.

סמל עוז כהן, ממלא מקום דובר כבאות פתח תקווה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בסביבות השעה 4:00 לפנות בוקר, התקבלה במוקד הודעה על רכב שעולה באש ומיד לאחר מכן, התקבל דיווח על כך שגם אופנוע עולה באש.

"ככל הנראה מדובר בפיצוץ של רכב, ככל הנראה על רקע פלילי", מספר כהן, "אחרי הפיצוץ, היו עוד פיצוצי משנה, כך שהכבאים היו צריכים להתרחק ולהתיז מים מרחוק", לדבריו. כהן מספר כי כשהגיעו הכוחות למקום, הם מצאו שני פצועים בתוך המכונית הבוערת וחילצו אותם. "אחד מהפצועים היה פצוע באורח קשה עד אנוש והשני בינוני", מספר כהן.

לאחר מכן, צוותי הכיבוי נשארו לסייע למשטרה להפוך את הרכב באמצעות מנוף של הכבאיות. מדיווחים ממקום האירוע עולה כי הזירה הייתה מחרידה למראה. "לפי מה ששמעתי מהצוותים בשטח, זה נראה ממש כמו זירת פיגוע", מספר סמל כהן.

הפצועים פונו לבית החולים בילינסון בעיר. מבית החולים נמסר כי האדם שנפצע באורח בינוני טופל במקום ושוחרר לביתו לאחר מספר שעות. הפצוע השני עדיין מאושפז במצב קשה, כשהוא מונשם ומורדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת