טירה: שני מקרי רצח ב-3 שעות

ערב סוער עבר על העיר במשולש: בשעה 18:30 נורה למוות גבר בן 34 ע"י אלמוני שנמלט מן המקום. בני המשפחה הזועמים של ההרוג התקבצו מחוץ לבית החולים עם קבלת החדשות הרעות. בסמוך לשעה 21:00 אש נפתחת לעבר תושב העיר שיושב בבית קפה - שנהרג גם כן. המשטרה מעריכה: נקמת דם

שני מקרי רצח, הערב בטירה. ארכיון (חדשות 2)

שני מקרי רצח בהפרש של שעה, הערב בעיר טירה שבאזור המשולש: גבר בן 34 נורה הערב למוות באחד מרחובות העיר - ושתיים וחצי לאחר מכן נורה גבר נוסף בכניסה לעיר ונהרג. במשטרה חוקרים את שני המקרים, וההערכה היא כי הרצח השני בוצע בנקמה על הרצח הראשון.

האירוע הראשון התרחש בסמוך לשעה 18:40 הערב. אלמוני פתח באש לעבר תושב העיר בן 34, שנפצע תחילה אנוש ופונה לבית החולים מאיר בכפר סבא. זמן קצר לאחר מכן הוא מת מפצעיו. בני משפחתו של ההרוג התקהלו מחוץ לבית החולים והשמיעו קריאות זעם בעקבות מותו.

המשטרה חוקרת

בסמוך לשעה 21:00 בערב נפתחה אש לעבר תושב נוסף של העיר, שעה שזה ישב בבית קפה בסמוך לכניסה לעיר. גם הוא נפצע תחילה אנוש - ומת לאחר מכן מפצעיו. התושבים בעיר אמרו הערב כי הם חוששים מפני מקרים נוספים כבר בימים הקרובים, בגינם עלולים להיפגע עוברי אורח חפים מפשע.

במשטרה אומרים הערב כי חקירתם של שני מקרי הרצח מתנהלת, ובשלב זה עדיין לא ברור אם הרצח השני בוצע כנקמה על הרצח הראשון. עם זאת, בהחלט ייתכן שכך היה - אך המשטרה ממשיכה לבדוק כיווני חקירה נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת