10 שנות מאסר וחצי על ניסיון החיסול ליד ה"קולוסיאום" בתל אביב

דקירה בין כתלי בית הכלא רימונים במהלך 2010, היא שהביאה לניסיון החיסול מטווח אפס של בן צבן, אחד הדוקרים, ליד מועדון הקולוסיאום בתל אביב בספטמבר האחרון. היום קבעו השופטים כי סולומון שמחייב ייכלא ל-10 שנים וחצי. צפו בתיעוד הדקירה שהביאה לניסיון הרצח - כנקמה

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום 10 שנות מאסר וחצי, במסגרת הסדר טיעון, על סלומון שמחייב, שניסה לרצוח את בן צבן, אז בן 23, מול מועדון ה"קולוסאום" במרכז תל אביב בספטמבר 2010.

השופטים קבעו כי למרות חומרת העבירות, הסדר הטיעון התקבל בעיקר בשל החרטה שהביע שמחייב על מעשיו ומצבו הנפשי הירוד מאז האירוע.

ניסיון הרצח, כך העלתה חקירת המשטרה, היה על רקע סכסוך בין כנופיות בחולון ובת ים. הסכסוך החל בתקרית אלימה בבית הכלא רימונים, שם על פי החשד צבן ואסירים נוספים דקרו אסיר בשם יוסי דנוס.

מספר חודשים לאחר הדקירה בכלא, שכרו אנשיו של דנוס על פי האישום את שמחייב, שכיר חרב בן 25, כדי שירצח את צבן, שכבר שוחרר מהכלא. הוא ירה בו מטווח אפס - אך צבן נפצע קשה ולא נהרג.

תיעוד הדקירה שהביאה לניסיון הרצח

לידי חדשות 2 באינטרנט הגיע תיעוד, מתוך כתלי בית הכלא, של הדקירה שהביאה לבסוף לניסיון הרצח. בצילום מצלמות האבטחה ניתן לראות את החשודים בדקירה משוחחים ביניהם. אחד האסירים מעביר בידו את אמצעי הדקירה, חפץ חד.

דנוס, הנדקר, נראה כשהוא נכנס למקלחות הכלא. לאחר מספר שניות נכנסים אחריו צבן ואסיר נוסף, דוקרים אותו מספר פעמים, והוא נראה נופל אל מחוץ למקלחת. השניים נמלטים מהמקום, משליכים את החפץ החד ואז מגיע אסיר נוסף - לנקות את הדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק