התחזה לברוקר, גנב מיליונים ונעצר בנתב"ג

בשנתיים האחרונות ניסה תושב בני ברק לחמוק מידיהן של רשויות החוק, אחרי שהצליח להימלט לחו"ל עם יותר מ-15 מיליון שקלים שגנב מקורבנותיו, כך על פי החשדות נגדו. את הכסף שאמר שהשקיע בבורסה וגורף "רווחים גדולים" הוא שלשל לכיסו. הבוקר הוא נעצר עם הנחיתה בנתב"ג

מעצר בנתב"ג. אילוסטרציה (חדשות 2)

גבר בן 32 מבני ברק חשב לפני כשנתיים שהצליח להימלט מאימת רשויות החוק, כשלפי החשד נהג להתחזות והציג עצמו לפני משקיעים שונים כמנהל תיקי השקעות בחברה גדולה. הוא הצליח לרכוש את אמונם וקיבל מהם סכומי כסף גדולים, שאותם התחייב להשקיע בבורסה.

במרוצת הזמן הצטברו בידיו יותר מ-15 מיליון שקלים שהעבירו קורבנותיו, וכשהבין שהמשטרה דולקת אחריו – נמלט לחו"ל. לרוע מזלו, בזמן ששהה בארצות הברית, פנתה המשטרה לרשויות החוק האמריקניות – והיום הוא שב ארצה, אחרי שאלו ניאותו לבקשה להסגירו לישראל.

חקירת הפרשה התנהלה זה זמן רב במפלג ההונאה של משטרת מחוז תל אביב. לפי החשד, דאג המתחזה להרגיע את קורבנותיו וטען ש"השקעת" הכסף שגנב מידיהם בבורסה הניבה להם "רווחים גדולים". הוא נמלט מהארץ בנובמבר 2009, והבוקר נחת בנמל התעופה בן-גוריון – שם המתינו לו שוטרים שעצרו אותו ברגע שדרך על אדמת ארץ הקודש.

במשטרה מסרו כי במהלך היום יבקשו להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב, כשהעבירות המיוחסות לו הן זיוף, הלבנת הון, גניבה בידי מורשה, עבירות על חוק המחשבים, התחזות ומרמה בנסיבות מחמירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק