חשד: תושבת אזור זכרון צרבה את איברו של אחיינה בן ה-5

במשטרה חוקרים את מה שמסתמן כהתעללות סדיסטית קשה בילד מצד דודתו, צעירה בת 25 מאזור זכרון יעקב. אחרי שהגננת הבחינה בכוויות על גופו של הילד, הוא סיפר לחוקרת ילדים כי הדודה הצמידה סכין מלובן ללשונו, פניו ואיבר מינו. היא נעצרה וטוענת בחקירתה: זו הייתה תאונה, הוא נכווה מכפית

ילד בן 5 מאזור זכרון יעקב נפל על פי החשד קורבן להתעללות מחרידה מצד דודתו, צעירה בת 25, שהצמידה לגופו סכין מלובנת. מי שחשפה את הזוועה היא הגננת של הילד, שהבחינה בכוויה על לחיו. כששאלה אותו כיצד היא נגרמה לו, גולל באוזנייה הילד את מעשיה הסדיסטיים של הדודה.

הגננת דיווחה מיד לרשויות הרווחה ומשם למשטרה. חוקרת ילדים ששוחחה עם הילד הזדעזעה לשמוע ממנו כי לפני כשבוע צרבה הדודה את לשונו ולחיו בסכין הלוהטת. לפי עדות הילד, המשיכה הדודה במעשיה ואף גרמה לילד כוויה באזור איבר המין באמצעות הלהב המלובן. בעקבות מעשיה של הדודה, פונה הילד לטיפול רפואי על ידי בני משפחתו.

מפקד תחנת זיכרון יעקב במשטרה, סגן-ניצב איתן מנשה, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי החשודה הכחישה את טענות הילד והתעקשה כי הפגיעות בגופו נגרמו כשנכווה במקרה מכפית רותחת. "חקרנו אותה בתחנה והיא איימה שתפגע בעצמה אם נעצור אותה", אמר סנ"צ מנשה. "העברנו אותה לבדיקה רפואית שהעלתה כי היא כשירה למעצר - והיא נכלאה. אנו מנסים כעת לאתר את הרופא שטיפל בילד כדי לברר האם היה מודע לנסיבות המקרה, ואם כן מדוע הוא לא העביר אלינו את המידע".

קצין המשטרה ציין גם כי הוריו של הילד הובאו הבוקר לחקירה בחשד שידעו על ההתעללות. "מדובר באירוע חמור מאוד שטופל באופן מיידי, בשילוב גורמי הרווחה והרשויות", סיכם מפקד משטרת זכרון יעקב. "החשודה לא מוכרת כבעלת עבר פלילי או פסיכיאטרי. היא בעיקר מבולבלת, ונדרשות עוד פעולות חקירה רבות כדי לברר את תמונת האירוע המלאה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק