חולון: עבריין מין תקף ילדה בת 5 בגן שעשועים

אמה של ילדה בת 5 מחולון לא דמיינה שחופשת חג הפסח של בתה תהפוך לסיוט אמיתי. הבת, שירדה לשחק עם חבריה מהגן במגרש המשחקים הסמוך לביתם, הותקפה על ידי עבריין מין מוכר שהסתובב חופשי ברחובות העיר כשהוא אזוק באזיקים אלקטרוני. האיש הציע לחבורת הילדים, על פי החשד, לארגן יחד משחק "מחבואים" - ואז תקף את הקטינה

משחק מחבואים מסוכן למדי. קבוצת ילדים בני 5 מחולון ירדו לגינת המשחקים בשכונת מגוריהם. עבריין מין המוכר למשטרה ביקש "להצטרף למשחק", ובמהלכו ביצע על פי החשד מעשי סדום באחת הקטינות בקבוצה.

האירוע התרחש במהלך החג ברחוב ביאליק בחולון. על פי החשד, גבר בן 42 המוכר למשטרה כעבריין מין, ביקש להצטרף לחבורת הילדים והציע להם לשחק יחדיו "מחבואים". במהלך המשחק, שלח החשוד את אחת הילדות להתחבא בחצר בניין מגורים סמוך. "כחלק מהמשחק" הוא עקב אחריה, ובכניסה למעלית הבניין שבה הסתתרה - התנפל עליה ביצע בה מעשי סדום קשים.

הילדה רצה לביתה בבכי וסיפרה לאמה, שהגיעה בבהלה לתחנת משטרת מרחב איילון והתלוננה על כך שגבר זר ביצע בילדתה מעשים מגונים במהלך משחק תמים בגינת המשחקים. דקות ספורות לאחר הגשת תלונה איתרו השוטרים את החשוד, תושב חולון, בגינת המשחקים שבה אירע האירוע.

החשוד, גבר המוכר למשטרה מעבירות מין קודמות מתקיפת קטינה קרובת משפחתו בעבר, מוחזק מזה זמן מה במעצר בית, והוא אזוק באזיק אלקטרוני. עניין זה ככל הנראה הקל על השוטרים באיתורו המהיר. במהלך היום יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

באירוע אחר אתמול, צעיר כבן 34 חשוד שהטריד ילדים בגינה ציבורית בגבעתיים. אם לילדים בני 4.5 ו-7 דיווחה למשטרה כי בעת ששהתה עם הילדים בגינה ציבורית ברחוב כצנלסון בעיר, הגיע למקום צעיר והחל לשוחח עם בנה, חיבק אותו והטריד עוד ילדים נוספים בעת ששיחקו. החשוד נעצר שהוא שתוי, ויובא היום להארכת מעצר בבית המשפט. רק לפני 3 ימים נעצר אותו צעיר לאחר שהטריד בעל מכולת, גרם נזק למקום, הבריח לקוחות ואף תקף אותם.  

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק