עילוט: אחרי הרצח - ירי מגגות על שוטרים בכפר

יממה לא שקטה, בלשון המעטה, בכפר עילוט הסמוך לנצרת: בסכסוך בין חמולות נרצח הלילה צעיר בן 25, ושניים נפצעו באורח בינוני עד קשה. הבוקר פשטו כוחות יס"מ וימ"מ על בתים בכפר, והחרימו נשק אוטומטי. במהלך הפעילות נפתחה אש לעבר השוטרים מאחד הגגות בכפר. הפעילות במקום נמשכת

טרור ברחובות הכפר עילוט, הסמוך לנצרת: אחרי קרב היריות שהתפתח הלילה במקום, בו נהרג תושב הכפר בן 25 ונפצעו שני בני אדם נוספים באורח בינוני עד קשה, נפתחה הבוקר אש מנשק אוטומטי לעבר שוטרים וכוחות יס"מ שנמצאים במקום מאז שעות הבוקר המוקדמות. לא היו נפגעים ולא דווח על נזק.

מבדיקה ראשונית עולה כי האש נפתחה מכיוון גג של אחד הבתים בכפר, ובמשטרה בודקים כעת מי האחראי לירי. כוחות ימ"מ ויס"מ פשטו בשעות הבוקר על בתים בכפר והחרימו נשק אוטומטי ואקדחים אשר שימשו את שתי המשפחות, שעל פי החשד הסתכסכו ביניהן וניהלו את חילופי האש הלילה.

התושבים: "חיים במצב של טרור"

מפקד משטרת העמקים ומפקד תחנת נצרת הגיעו הבוקר לכפר, וכוח הימ"מ ניסה להשליט במקום סדר. מסוג משטרתי חג בשמי הכפר גם כן, ומחסומים הוקמו בכניסות לכפר על מנת לבדוק את כלי הרכב הנכנסים והיוצאים מן הכפר. שבעה בני אדם נעצרו עד כה במהלך פעילות המשטרה במקום.

האירוע החמור הלילה הוא המשך לאירוע נוסף בין שתי החמולות, לפני ארבעה חודשים. בעקבות הסכסוך הושגה סולחה, אך נראה כי האירוע הלילה הפר גם אותה. בינתיים, תושבי הכפר הם שמשלמים את המחיר. "אנחנו חיים במצב של טרור", סיפר הבוקר אחד התושבים בשיחה עם חדשות 2. "בכל לילה אנחנו צריכים להתחבא בבתים, וגם לאסור על הילדים להסתובב ברחובות - שמא הם יחטפו כדור".