פגע וברח באיילון: הולך רגל נפצע קשה

הולך רגל שצעד בשוליים בנתיבי איילון לכיוון דרום נפגע הערב מרכב חולף, בעלייה למחלף דב הוז. האיש נפצע קשה ופונה לבית החולים עם פגיעה רב מערכתית, אך נהג הרכב החשוד בפגיעה - נמלט מן המקום. המשטרה מנהלת סריקות אחר הרכב הפוגע. מוקדם יותר הערב נפצע בן 10 מפגיעת רכב ביישוב אלעד

חשד לפגע וברח בת"א. ארכיון (חדשות 2)

חשד לתאונת פגע וברח, הערב בתל אביב: הולך רגל, גבר בשנות ה-40 לחייו, נפצע באורח קשה מפגיעת רכב פרטי בעלייה למחלף דב הוז בנתיבי איילון לכיוון דרום. חקירה ראשונית של המשטרה מעלה כי הולך הרגל ככל הנראה צעד או רץ בשולי הכביש - ונפגע מן הרכב שהגיע מכיוון צפון. נהג הרכב החשוד בפגיעה נמלט מן המקום ובשעה זו נערכות סריקות אחריו.

צוות מד"א שהוזעק לזירת התאונה פינה את הפצוע במצב קשה לבית החולים וולפסון בחולון, כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית. כעת ממתינים במשטרה לשיפור במצבו, על מנת לגבות ממנו עדות בתקווה לשפוך אור על נסיבות התאונה.

פרמדיק מד"א-ראשל"צ, יצחק לייבוביץ', היה מהראשונים בזירת התאונה. "מצאנו בן אדם פצוע בכביש 20 ליד מחלף דה הוז", סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "כשהגענו אמרו לנו שמדובר בתאונת פגע וברח. הפצוע היה בהכרה מלאה, מהרגע שהגענו ולאורך כל הפינוי עד לבית החולים. הוא סובל מפגיעת ראש עם ריסוק של רגל שמאל. הפצוע תקשר ואמר שהוא ניסה לחצות את הכביש והוא לא זוכר מה בדיוק קרה חוץ מזה שרכב פגע בו. הפציעות שלו היו בצד שמאל, אז נראה שהוא הלך על השול של הכביש המהיר ומישהו התנגש בו בצד שמאל של הגוף".

מוקדם יותר הערב נפצע ילד בן 10 באורח בינוני מפגיעת רכב ברחוב יהודה הנשא ביישוב אלעד. צוות מד"א-ירקון שהוזעק לזירת התאונה העניק לו טיפול ראשוני במקום ולאחר מכן פינה אותו לבית החולים בילינסון בפתח תקווה.