רמת השרון: צעיר נעל את הבית - וגילה שהפורץ כבר בפנים

רגע לפני שהלך לישון, סגר צעיר משכונה יוקרתית ברמת השרון את החלונות בביתו שמא יבוא פורץ. לתדהמתו, גילה באחד החדרים כי הפורץ הקדים אותו וכבר הצליח לחדור לבית. לאחר מאבק קצר, בו התערב גם אביו של הצעיר, הצליחו השניים ללכוד אותו ולעצור אותו. האב והבן התקשרו למשטרה - ובינתיים נתנו לפורץ חסר המזל כוס מים

הפורץ היה כבר בבית. אילוסטרציה (חדשות 2)

מי מאיתנו לא מוודא לפני השינה שכל הכניסות לבית סגורות היטב מפני פורצים? תושב רמת השרון שביצע את ה"נוהל" אמש, לפני כניסתו למיטה, גילה להפתעתו שהגנב הקדים אותו במספר דקות - וכבר הצליח לחדור לבית ולהסתתר באחת מפינותיו. בתום מאבק קצר הצליח הצעיר בסיוע אביו ללכוד את הגנב, הוא נעצר והיום הוא הובא להארכת מעצר.

האירוע התרחש אמש בשעות הערב, ברחוב אזר בשכונה יוקרתית ברמת השרון, אזור הסובל לאחרונה ממכת פריצות. צעיר תושב העיר שהתכוון ללכת לישון עבר על כל הפתחים בבית, סגר את החלונות ונעל את הדלתות. לתדהמתו, באחד החדרים, בעודו סוגר את התריס החשמלי, גילה לפתע הצעיר כי פורץ הצליח לחדור לבית ומתחבא באחת הפינות בחדר.

הפורץ נעצר - וקיבל כוס מים

עד מהרה התפתח בין השניים מאבק, ואביו של הצעיר, "אדם גדול מידות" כפי שכונה בפי גורם במשטרה, שמע את ההמולה והשתלט על הפורץ. האב ובנו הזמינו את המשטרה, ובינתיים, כשראו את מצוקת הפורץ, החליטו להרגיע אותו והגישו לו כוס מים.

הפורץ חסר המזל נעצר במקום על ידי השוטרים שהוזעקו לבית, והבוקר הוא הובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. נציג המשטרה בדיון, רס"ב צדוק דולב, ביקש להאריך את מעצרו בשבעה ימים.