הפיצוץ בראשל"צ: חשד לניסיון חיסול

חבלנים שבדקו את זירת הפיצוץ בחניון בניין מגורים בראשון לציון, שבו נשרפו 3 מכוניות, מצאו במקום חומרי נפץ. כעת, מה שהיה נראה כתקלה חשמלית, מסתמן כניסיון חיסול כושל. במשטרה מנסים להתחקות אחר היעד לחיסול ואחרי מי שניסה לבצעו

הפיצוץ התברר כחשד לניסיון חיסול. ארכיון (חדשות 2)

שלוש מכוניות עלו הבוקר באש בפיצוץ שהחריד את דיירי רחוב חלמיש במערב ראשון לציון, במה שהיה נראה בתחילה כתקלה חשמלית. הערב אנו מפרסמים לראשונה כי חבלנים של מחוז השפלה שהגיעו למקום מצאו במקום שרידים של חומר נפץ, דבר שמעלה את החשד כי מדובר בניסיון חיסול.

האירוע החל היום בשעה 6:00 בבוקר כשתושבי הבניין עדיין היו במיטתם. לפתע נשמע פיצוץ עז מהחניון התת קרקעי בבניין ואש החלה לצאת ממנו. כוחות משטרה ומכבי אש שהגיעו למקום מצאו שלוש מכוניות עולות באש, אך כעבור מספר דקות הצליחו הכבאים להשתלט על השריפה.

מאחר שהיה מדובר בפיצוץ ושריפה בתוך חניון תת קרקעי, מיהרה המשטרה לפנות את הבניין מדייריו. עם זאת, לאחר סיום האירוע ומשהתברר כי הנזק שנגרם אינו גדול, הורשו הדיירים לחזור לדירותיהם ולמקום הגיעו חוקרים שהחלו לגבות עדויות.

לאחר שהתגלו חומרי הנפץ, עברה כאמור החקירה למישור הפלילי וכעת יבדקו במשטרה מי היה היעד לחיסול ומי עומד מאחוריו. למרבה המזל, לא היו נפגעים באירוע.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק