צפו: מעבדת סמים מאחורי דלת סתרים

בלשי המשטרה הריחו מיד את ניחוח המריחואנה החזק כשנכנסו לדירה ברחוב בלפור בבת ים, אבל לא מצאו את הסמים. רק לאחר בדיקה מדוקדקת במטבח, הבחינו השוטרים בדלת סתרים באחד הארונות - שמאחוריה חיכתה להם מעבדה משוכללת לגידול מריחואנה עם מאות שתילים. בעל הדירה, בן 35, עוכב לחקירה ויובא מחר להארכת מעצר

בדירת מגורים תמימה למראה בבת ים התגלתה היום מעבדת מריחואנה משוכללת ומשתלה גדולה בתוך חדר פנימי שהוסתר במטבח. בלשי המשטרה שהגיעו לזירה חשפו את דלת המסתור באחד מארונות המטבח וגילו שם מאות שתילים של מריחואנה. בעל הדירה, בן 35, נעצר במקום.

כשבלשי משטרת מרחב איילון נכנסו לדירה, ברחוב בלפור בבת ים, הם הריחו מיד את ריח המריחואנה. תחילה החיפוש אחר הסם בדירה לא צלח, ורק לאחר בדיקה מדוקדקת במטבח הבחינו השוטרים בדלת סתרים באחד הארונות.

מאחורי הדלת חיכתה לשוטרים מעבדה משוכללת לגידול מריחואנה, שכללה בין היתר: מאות שתילים, פנסים להענקת אור לצמחים, בקבוקים מלאים בנוזל מדשן, ועדניות ריקות שרק חיכו לשתילים נוספים.

על פי האומדנים של המשטרה, במשתלה נמצאו כעשרה קילוגרמים של מריחואנה. בעל הדירה, בן 35, אינו מוכר למשטרה ונעצר במקום. בשלב זה מייחסים לחשוד עבירות של גידול והפקה של סמים, והמשטרה תבקש מחר להאריך את מעצרו כשיובא בפני בית משפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק