צפו: אוהד הפועל נערך להצתת המתחם של בית"ר

סרטון שצולם במצלמות אבטחה בתחנת דלק, והגיע לידי חדשות 2 באינטרנט, מתעד את ההכנות להצתת מתחם האימונים של בית"ר ירושלים בבית וגן לפני כחודש. אחד משלושת הנאשמים במעשה, אוהדי הפועל ת"א, תועד כשהוא ממלא בקבוק פלסטיק בבנזין. אותו בקבוק שימש אותו לביצוע ההצתה, שנזקיה מוערכים ב-150 אלף שקל

כחודש אחרי הצתת מתחם האימונים של בית"ר ירושלים בשכונת בית וגן, מתברר כי את ההכנות למעשה הוונדליזם שביצע אחד משלושת הנאשמים, אוהדי הפועל תל אביב - תיעדו מצלמות אבטחה.

בסרטון שלפניכם, שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט, נראה בבירור אחד הנאשמים בהצתה, כשהוא ממלא בקבוק פלסטיק בבנזין בתחנת דלק בערב שבו הוצת המתחם בבית וגן.

עורכי הדין שחר חצרוני ושחר מנדלמן, המייצגים שניים מהנאשמים,  אמרו בשיחה עם חדשות 2 כי "הנאשמים אותם אנו מייצגים לא לקחו כל חלק פעיל בפעולת ההצתה, ואנו תקווה כי בסופו של המשפט כך יקבע גם בית המשפט, וראייה לכך – שחרורם של מרשינו בתנאים מגבילים".

על פי כתב האישום נגדם, 3 הנאשמים - אוהדי הפועל ת"א, נסעו לירושלים אחרי ש"קשרו קשר לרסס כתובות נאצה על קירות המועדון ולהציתו", זאת בשל היריבות בין בית"ר לבין הפועל ולקראת המשחק שנערך בין שתי הקבוצות.

בעקבות המעשים, נגרם למבנה במתחם האימונים נזק חמור שנאמד בכ-150 אלף שקלים. מלבד חדר שנשרף עם הדלתות, התקרה והקירות שבו, ניזוקו גם מקררים וארגזי שתיה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק