חשד לרצח ביפו: עבריין נורה ברחוב

קול ירייה החריד הלילה את רחוב אלברט קיוסו ביפו, כשאלמוני חלף ברחוב ופתח באש לעבר שניים. מהירי נהרג צעיר כבן 20, מוכר למשטרה, ונפצע באורח בינוני אדם נוסף כבן 30. צוות מד"א קבע את מותו של ההרוג ופינה את הפצוע לקבלת טיפול בביה"ח וולפסון. במשטרה עורכים מצוד אחר היורה, שזהותו לא ידועה לעת עתה

רצח באמצע הלילה. ארכיון (חדשות 2)

צעיר כבן 20 נהרג ואדם נוסף כבן 30 נפצע באורח בינוני מירי הלילה מרכב חולף ברחוב אלברט קיוסו ביפו. עוברי אורח שהבחינו בצעירים מוטלים על הרצפה הם שהזעיקו את המשטרה.

סמוך לשעה 00:30 בלילה נשמע קול ירי ברחוב, שעורר במקום המולה. לאזור הוזעקו אמבולנס של מד"א וניידות משטרה שסגרו את הרחובות הסמוכים לזירה.

צוות הפרמדיקים של מד"א מיהר לבצע החייאה בשני הפצועים, אך נאלץ לקבוע במקום את מותו של הצעיר בן ה-20, שנהרג מידית מהירי לעברו. מהמשטרה נמסר כי ההרוג מוכר על רקע עברייני ולכן ההערכה הראשונית הוא כי מדובר ברצח על רקע פלילי. על הגופה נמצאו סימני ירי רבים וככל הנראה נורו השניים כאשר היו רכובים על אופנוע וניסו להתחמק מהיורה.

האדם הנוסף, שנפצע באורח בינוני, פונה על ידי מד"א לקבלת טיפול בבית החולים וולפסון שבחולון. המשטרה החלה בחקירת האירוע ופתחה במצוד אחרי היורה, אשר זהותו לא ידועה כעת. נבדק גם חשד כי באירוע הירי היה מעורב יותר מאדם אחד.

כל העדכונים והדיווחים - בחדשות 2 בפייסבוק