חשד: עו"ס גנבה מקשישה שבה טיפלה

אתמול בבוקר שבה לביתה קשישה תושבת קריית ים, כשלמרבה הפתעה ראתה בתוך הדירה עו"ס שמטפלת בה, כאשר היא כלל לא אמורה להימצא במקום. לטענת הקשישה, כאשר תפסה את העו"סית בביתה ללא רשות, הבינה כי היא זו שאחראית להיעלמות חפצים מביתה, ביניהם גם כרטיס אשראי ותכשיטים. העו"ס נעצרה והבוקר תובא להארכת מעצר

והדרת פני זקן וגם גנבת? (רויטרס)

עובדת סוציאלית בשנות ה-50 לחייה, תושבת הקריות, נעצרה אתמול בחשד שגנבה רכוש רב מביתה של קשישה מקריית ים שבה טיפלה במסגרת עבודתה.

אתמול שבה הקשישה לביתה במהלך היום, כאשר היא שמה לב בחשודה שנמצאה בביתה, למרות שלא הייתה אמורה להיות בו באותה שעה.

בעקבות כך, מיהרה הקשישה להגיש תלונה במשטרה, שם גם דיווחה כי בשבועות האחרונים הבחינה שרכוש רב נעלם מביתה. לדברי הקשישה, בתקופה האחרונה נעלמו לה כרטיס האשראי וגם תכשיטים רבים ועד כה לא הבינו את הסיבה. כעת, כשראתה את העובדת הסוציאלית בביתה, טענה הקשישה כי ייתכן שהיא עומדת מאחורי המעשים.

"אין לנו מידע לגבי התקופה שבה טיפלה העובדת הסוציאלית בקשישה, אך בחקירתה היא הכחישה את המיוחס לה וטענה כי הייתה בבית מתוקף עבודתה המקצועית", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב יוני מזרחי, סגן מפקד תחנת זבולון במשטרה.

לדברי סנ"צ מזרחי, קיים חשד גדול כי אכן העובדת הסוציאלית היא שעומדת מאחורי המעשים. הבוקר תובא החשודה להארכת מעצרה בבית משפט השלום בקריות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק