דקירת הצעירה בלב ת"א: החשוד תקף גם בעבר

מתברר כי שנה לפני שדקר צעירה בלב ת"א והשחית את פניה באכזריות, כך על פי החשד, התלונן צעיר אחר כי הותקף על ידי העצור המרכזי בפרשה. עכשיו המתלונן נגדו משחזר כיצד הוכה על ידי החשוד, כשנחלץ לעזרת צעירה שדחתה את חיזוריו

ע', הצעיר שנעצר בחשד שדקר צעירה בלב תל אביב לפני כחודשיים, ממשיך להכחיש בתוקף כי יש לו כל קשר להשחתת פניה ולתקיפה האכזרית וטוען כי "מדובר בטעות". אבל מתברר שלחשוד בדקירה המסתורית, שעל פי ההערכה ביצע את המעשה על רקע סכסוך בשל משמרות בעבודה - יש היכרות לא מהיום עם גורמי החוק, ותיק פלילי עשיר בגין עבירות אלימות.

מלבד איומים והחזקת פגיון, הוגשה בשנה נגד ע' ונגד העצור הנוסף בפרשה תלונה על תקיפה של מ', צעיר במועדון בנמל תל אביב. היום משחזר המתלונן את התגוללות האירוע: "הוא פשוט הגיע והתחיל עם בחורה באגרסיביות". לדברי מ', הצעירה דחתה את ע' שוב ושוב ולכן החליט להיחלץ לעזרתה - והותקף. "הרגשתי אגרוף בצד ימין", הוא מספר. לאחר מכן התפתחו במועדון חילופי מהלומות.

סכסוך בגלל משמרות בעבודה

היום האריך בית משפט השלום בתל אביב את מעצרו של החשוד ואסר לפרסם את שמו ופרטיו המזהים.  כמו כן, חבר שנעצר עמו וחשוד בקשירת קשר לביצוע פשע יישאר במעצר יום אחד. "זה כמו שיתפסו אדם ברחוב ויגידו לו 'אתה חשוד ברצח', רק בסרטים רואים דברים כאלה", אמר החשוד השני בבית המשפט.

במשטרה חושדים כי בין החשוד לבין הצעירה שהותקפה ונפצעה קשה התפתח סכסוך כשהם עבדו בעמותת "לחופש נולד". הוא נחקר במשטרה כבר לפני שבועיים, יחד עם עוד עובדים בעמותה, אך לטענת פרקליטו לא אמרו לו אז שהוא חשוד בדבר. בביתו נערך חיפוש ונלקחו משם מסמכים.

"ניסה לגרום למותה"

בבקשה שהגישו גורמי החקירה לבית המשפט נכתב כי החשוד "איים יחד עם אחרים לפגוע בקורבן, תכנן וניסה לגרום למותה" של הצעירה. נוסף על כך, הוא חשוד ששדד אותה. בין השאר מחזיקים החוקרים איכוני טלפון וקטנוע שלכאורה קשור למקרה.

לפני הארכת המעצר, סיפר עורך דינו של החשוד, עו"ד אורי קינן, כי "הוא אדם נורמטיבי לחלוטין, הוא בהלם מכל הסיפור הזה. הוא עובד בבנק, עצרו אותו בפרהסיה בפני העובדים והלקוחות", הוסיף. "המשטרה יכולה לחקור אבל ממש נורא בעיני הדרך בה זה נעשה. הוא לא מכחיש את הסכסוך אבל אומר שלא היו דברים מעולם". 

התקיפה המסתורית בלב תל אביב

לאחר שהותקפה, הצעירה סיפרה כי הבחינה בתוקף רק לאחר שהתנפל עליה. לדבריה הוא היה לבוש מעיל וחבש קסדה, ולכן לא יכלה לזהות את פניו. לטענת גורמים במשטרה, חייה של הצעירה ניצלו בנס. בכיר במשטרת תל אביב סיפר אז כי "מי שעשה את זה פשוט לא ריחם עליה. הוא חתך וחתך אותה".

הצעירה אושפזה במצב קשה ובמהלך החקירה נתנה לשוטרים מספר כיווני חקירה אפשריים. באותה העת טענה כי לא יכול להיות שמדובר בשוד סתמי. בין השאר, סיפרה הנערה על גבר שפוטר בגללה ממקום עבודתה בעמותה לשחרור שבויים. היא ציינה כי הסכסוך ביניהם פרץ על רקע שיבוצים במשמרות העבודה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק