צפו: נהג לבית החולים אחרי ששתה בקבוק וודקה ו-9 בירות

צעיר מחיפה החליט שהפיתרון ללילה רווי בהרבה אלכוהול הוא בדיקה בבית החולים. אבל במקום להזעיק חבר או אמבולנס, הוא הגיע למסקנה שהדרך הטובה ביותר להגיע לשם היא במכונית - כשהוא מאחורי ההגה. צפו בבילוי שהסתיים בנסיעה נגד כיוון התנועה, התמוטטות, אינפוזיות ודיווח למשטרה

מצלמות האבטחה בבית החולים רמב"ם בחיפה תיעדו אתמול לפנות בוקר מקרה יוצא דופן: תושב העיר, בן 23, נהג ברכבו לכניסה הראשית של בית החולים, אחרי ששתה לא פחות מבקבוק וודקה שלם ותשעה בקבוקי בירה.

הצעיר צולם במצלמות האבטחה כשהוא נוסע בכביש שיכור כלוט, ובדרך, כמובן, עובר על חוקי התנועה. הוא עלה על אי תנועה ונסע נגד הכיוון. כשהגיע לשער בית החולים, הבחינו מיד המאבטחים בריח האלכוהול החריף שלא הותיר מקום לספק.

שניות לאחר שיצא מהמכונית, צנח הצעיר והתעלף על האספלט. הצוות הרפואי במקום פינה אותו פנימה בעזרת כיסא גלגלים. רגע לפני ההתמוטטות עוד הספיק הנהג לספר כי הרגיש שיכור לאחר לילה רווי אלכוהול והחליט לנסוע לחדר המיון, אך משום מה בחר שלא להזעיק חבר או אמבולנס אלא להתיישב מאחורי ההגה.

למחרת, אחרי שטופל באמצעות מתן אינפוזיות, הנהג השיכור שוחרר - לא לפני שפרטיו הועברו למשטרה. "מדובר במקרה קיצוני", מדגיש דובר בית החולים רמב"ם, דוד רטנר, "מגיעים אלינו לא מעט שיכורים, אבל בדרך כלל מישהו אחר מסיע אותם. אני לא זוכר מקרה שבו שיכור הגיע לבדו במכונית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק