שודדים כפתו והכו קשישה בת 82 בתל אביב

תושבת תל אביב בת 82 נשדדה אתמול בשעה שהייתה בדירתה. השודדים לא הסתפקו בשלל, ולפני שלקחו את הכסף והתכשיטים, כפתו והיכו אותה באכזריות. ממיטת בית החולים היא שואלת בכאב: "איך עשו לי דבר כזה?"

קשה להבין כיצד אפשר להתאכזר כל כך למישהו חלש כל כך. קשישה בת 82 מתל אביב נשדדה אתמול בביתה על ידי שני אנשים. הם שדדו אלפי שקלים במזומן ותכשיטים בשווי עשרות אלפי דולרים, אך לא הלכו עד שלא כפתו אותה לכיסא וחבטו בה שוב ושוב.

דולה סיידה סיפרה ממיטתה בבית החולים על התקיפה הקשה: "פתחתי את הדלת, נכנס ישר ואמר לי 'אני רוצה לטלפן'. אמרתי בו 'בבקשה'. קשרו לי ידיים, רגליים. הרביצו לי מכות", היא משחזרת בכאב.

ההודעה הלקונית של משטרת תל אביב סיפרה על קשישה שנשדדה והותקפה קלות, אך הפגיעה הנפשית חמורה, ודולה מתקשה להתאושש מהטראומה. "אחר הם הלכו. אני לא יכולתי לקום, לעמוד. דחפתי, דחפתי, לאט-לאט. לא יכולה לזוז מרוב כאבים", היא מספרת.

לאחר שהשודדים עזבו זחלה דולה לפתח הדירה וזעקה לעזרה. זה לקח ארבעשעות עד ששכנה שמעה את זעקותיה וקראה למשטרה. שני השודדים נמלטו מהדירה עם השלל וטרם נעצרו. היא אושפזה בבית החולים שיבא תל השומר עם חוליית צוואר שבורה וחבלות בפנים.

"איך עשו לי דבר כזה?", היא שואלת בעצב. "הרביצו לי נתנו לי מכות. אנחנו יהודים. לא בסדר שעשו לי ככה. אני אישה מבוגרת", אומרת דולה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק