חשד: בן 17 נעץ מברג בעמוד שדרה של בן 15

נער בן 15 כמעט ונותר משותק בכיסא גלגלים, לאחר ששני בריונים בני 17 תקפו אותו ואת חברו ללא סיבה בצפון תל אביב. אחד התוקפים, כך על פי החשד, שלף מברג ונעץ אותו בתוך עמוד השדרה של הקורבן. בניתוח מסובך שנאלץ הנער לעבור, הצליחו הרופאים להסיר את החפץ החד שנתקע 5 ס"מ בתוך גופו

תקיפה אלימה בלי סיבה. אילוסטרציה

הפרקליטות צפויה להגיש מחר כתבי אישום נגד שני נערים בני 17 מתל אביב, בחשד שתקפו שני קטינים בני 15 והכו אותם באכזריות "כמעשה בריונות ללא סיבה נראית לעין". במהלך התקיפה דקר אחד החשודים את קורבנו באמצעות מברג ונעץ אותו בתוך עמוד השדרה של הנער, עד שזה נזקק לניתוח.

האירוע התרחש לפני כחודש בצפון תל אביב. "בסוף בילוי הבחינו שני החשודים בחבורת צעירים והחלו להציק להם", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רב סמל מתקדם רועי ויזל-אבירם, רכז נוער בתחנת צפון תל אביב. חבורת הקטינים, שכללה גם מספר נערות, החליטה לעזוב את המקום מבלי להתגרות בשני הבריונים - אך אלה לא ויתרו.

על פי החשד, הם החלו לעקוב אחר הקטינים באמצעות קטנועים וכעבור כמה מאות מטרים עצרו את כלי הרכב וניגשו לשניים מהם. הבריונים הכו את הנערים בפניהם ובכל חלקי גופם, כאשר בשלב מסוים שלף אחד החשודים מברג ודקר אותו בעמוד השדרה. הנער פונה לבית החולים איכילוב בעיר ונאלץ לעבור ניתוח סבוך, במהלכו הוצא מגופו המברג שננעץ בעומק של כחמישה סנטימטרים. לאחר התאוששות הוא שוחרר לביתו.

אתמול האריך בית המשפט לנוער בתל אביב את מעצרם של השניים, המוכרים למשטרה, בארבעה ימים. מחר ככל הנראה יוגש נגדם כתב אישום בגין תקיפה וחבלה של ממש.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק