ראש עיריית נשר נקם בחוקר המשטרה

דוד עמר לא אהב את חקירת המשטרה נגד סגנו ובכירים אחרים בעירייה בחשד לשוחד ושחיתות. הוא ערך חקירה עצמאית משלו וגילה שהחוקר הוא תושב נשר, והחליט "להיכנס לו לוורידים" - בדק האם שילם ארנונה והיטלים, היכן בתו לומדת וניסה להפעיל לחץ לסגירת התיק. במשטרה ראו זאת בחומרה והעבירו את החקירה ליחידה לחקירות הונאה

שימו לב לסיפור הבא שמגיע מהעיר נשר: המשטרה חקרה שם בחודשים האחרונים חשד למקרים של שוחד ושחיתות. עכשיו מתברר שהעירייה, וראש העיר המיתולוגי שלה דוד עמר, גילו את העובדה הזאת, והחליטו לפתוח בחקירה עצמאית משלהם נגד השוטרים.

הפרשה התחילה לפני כחמישה חודשים. המשטרה חקרה שם בחודשים האחרונים חשד למקרים של שוחד ושחיתות. בכירים בעירייה בילו הרבה זמן במעצר ובעירייה מחליטים לנקום. על פי החשד בעירייה ערכו חקירה עצמאית, ביררו מי מפקד היחידה וגילו שהוא תושב נשר.

אז על פי החש, מורה ראש העיר לעובדים לברר פרטים מי אותו רב פקד אהרון גלאור: אם שילם ארנונה, היכן לומדת בתו, ובשפה מדוברת - "נכנס לוורידים". המטרה: מנוף לחץ השפעה על החוקר שיסגור את התיק.

המשטרה מתכננת נקמה משלה. התיק עבר ליחידה הארצית לחקירות הונאה, כיוון שגלאור, הקצין הבכיר במחוז, לא יכול להיות מעורב. עמר נחקר בסוף השבוע בחשד לשימוש בכוח והפרת אמונים, הוא שוחרר בתנאים מגבילים. בתחילת השבוע ישקלו הגשת כתב אישום נגד ראש העיר שהפך לחוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק