הילד "שנאנס על ידי פלסטינים" בדה הכל מלבו

4 עצורים פלסטינים, שוהים בלתי חוקיים, נעצרו אתמול בחשד ל"אונס מזעזע" של ילד בן 11 בבני ברק, לאורך תקופה ארוכה, אולם היום הודה הילד בחקירתו שהוא שיקר. עורך הדין של אחד החשודים: "ביהמ"ש חייב לקחת ביתר רצינות את טענות החשודים לחפותם"

בדה הכל מלבו. אילוסטרציה (חדשות 2)

לאחר שאתמול בצהריים דווח בהרחבה כי ארבעה שוהים פלסטינים בלתי חוקיים נעצרו בחשד שאנסו קטין מבני ברק, הכו אותו וביצעו בו מעשים מגונים במשך תקופה ארוכה, היום מתברר: בן ה-11 בדה הכל מלבו. ארבעת החשודים שוחררו לביתם.

הפלסטינים, כך פורסם אתמול, עבדו באולם אירועים בעיר. הם נחשדו שביצעו את המעשים בילד מספר פעמים בשבועות האחרונים, במבנה בעיר שבו התגוררו. במשטרה מסרו אתמול כי הם פיתו אותו באמצעות סוכריות וכי "מעשה הזוועה" נחשף לאחר שהילד סיפר לאחיו הגדול על שאירע. שופט בית משפט השלום בתל אביב אף הגדיל לעשות והוציא צו איסור פרסום גורף על פרטי הפרשה.

הבוקר הובא הילד שוב לחקירה אצל חוקרי ילדים, ובשלב מסויים נשבר והודה בפני החוקרים: המצאתי את כל הסיפור, הם לא נגעו בי. בית המשפט שיחרר את ארבעת הפלסטינים שנחשדו במעשים.

עורך הדין אורי קינן, שמונה לייצג את אחד החשודים מטעם הסניגוריה הציבורית, מסר כי "בית משפט היה חייב לקחת ברצינות יתר את טענות החשודים לפיהן הם חפים מפשע, ולתת לחקירה למצות את עצמה לפני שמאריכים מעצר של חשודים".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק