בת 5 סיפרה לגננת: "קרוב משפחתי נוגע בי למטה"

תושב רחובות, בן 65, נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים לאורך תקופה בקרובת משפחתו, ילדה בת 5 מהרצליה. הפרשה נחשפה לאחר שהגננת של הילדה הבחינה ב"התנהגות מוזרה", שוחחה עמה והילדה סיפרה לה כי קרוב משפחתה נוהג "לגעת בה". הגננת פנתה להורים, שדיווחו למשטרה. החשוד נעצר, אולם בשלב זה מכחיש בחקירה את החשדות נגדו

החשד: מעשים מגונים במשפחה. אילוסטרציה (AP)

המשטרה חושדת כי ילדה בת 5 מהרצליה הותקפה מינית לאורך תקופה ממושכת בידי קרוב משפחתה המבוגר. החשוד, בן 65 מרחובות, נעצר ובשלב זה מכחיש את החשדות החמורים המיוחסים לו.

הפרשה נחשפה לאחר שהגננת של הילדה הבחינה שהיא "מתנהגת בצורה מוזרה". הגננת שוחחה עם הילדה, שסיפרה לה כי קרוב המשפחה נוהג "לגעת בה למטה". הגננת דיווחה על כך להורים, ואלו מצידם פנו מיד למשטרה, שפתחה בחקירה.

חוקרי ילדים שוחחו עם הילדה, שסיפרה גם להם על המעשים שאותו קרוב משפחה ביצע בה. בעקבות עדותה של הילדה נעצר אתמול קרוב המשפחה, גבר בן 65 מרחובות, בחשד שביצע בילדה מעשים מגונים ונגע במקומות אינטימיים בגופה בעת ששמר עליה.

במשטרה מדגישים כי על פי החשד, מדובר בשורה של מקרים לאורך תקופה ולא באירוע בודד. החשוד נחקר אמש ובשלב זה הוא מכחיש את העבירות המיוחסות לו. במהלך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק