חשד: רצח כפול תמורת 1,000 שקלים

המשטרה התירה לפרסום כי שמונה בני אדם נעצרו בחשד למעורבות ברצח ורוניקה קו ומשה איחייב בחודש אוגוסט האחרון. על פי המשטרה, שלושה חשודים קיבלו 1,000 שקלים כל אחד, יצאו מבת ים לבאר שבע ורצחו את השניים לאחר שמשה איחייב "פגע בכבודם"

יותר מחצי שנה לאחר שנרצחו בבאר שבע, הודיעה המשטרה כי היא הצליחה לפענח את הרצח של ורוניקה קו ומשה איחייב. לפי ההודעה שנמסרה, שמונה בני אדם מעורבים ברצח, זאת בעקבות קטטה שפרצה בפיצוציה בעיר מספר ימים קודם לכן. המשטרה חושדת כי מי שאחראי להזמנת הרצח הוא מיכאל טנסקי, אסיר המרצה את עונשו.

מי שעזר למשטרה בפענוח הרצח הוא עד מדינה, שסיפר כי המעורבים ברצח הגיעו מבת ים לבאר שבע לאחר שהובטח להם סכום כסף של כאלף שקלים. שלושה מהחשודים, סרגיי אימרוב, דימטרי סקורדוק ואיגור צירני, שוכנו בדירה בעיר שם הצטיידו בכלי נשק ויצאו לבצע את הרצח. המשטרה מעריכה כי ורוניקה לא הייתה אמורה להירצח, אך בגלל שהייתה עדה ליריות החליטו החשודים לרצוח גם אותה.

קו ואיחייב נרצחו בחודש אוגוסט האחרון. כוחות משטרה הוזעקו בשעת לילה מאוחרת לבית פרטי בשכונת נחל בקע בבאר שבע, בעקבות דיווח על קולות ירי. השוטרים מצאו את גופותיהם של גבר ואישה ועליהם סימני ירי. הנרצחים הם ורוניקה קור בת ה-18 ומשה אבייב בן ה-24.

"כשהגענו למקום מצאנו את הצעירים מחוסרי הכרה עם פצעי ירי", סיפרה אז לחדשות 2 באינטרנט שרי מלצר, פראמדיקית של מד"א. "לגבי הבחורה לא יכולנו לעשות כלום, ובבחור ביצענו פעולות החייאה ממושכות, אך לבסוף נאלצנו לקבוע את מותו", הוסיפה מלצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק