חשד: אם ניסתה למכור את בנה ב-400 שקל

סיירת משמר הגבול של המשטרה עצרה אם נרקומנית כבת 40 מתל אביב, לאחר שהתקבל מידע מודיעיני כי בכוונתה למכור את בנה התינוק בן השנה כדי לממן סמים. סיירת מג"ב עצרה אותה אתמול, כשבאה לקחת כסף כדי לרכוש סם, ובידיה התינוק. הפעוט נלקח מהאם והועבר לטיפול שירותי הרווחה של עיריית ת"א. כעת מחפשים את אביו

הציעה את בנה למכירה. אילוסטרציה (חדשות 2)

בתום שבועות ארוכים של חקירה, נעצרה אתמול נרקומנית כבת 40 מתל אביב בחשד שניסתה למכור את בנה התינוק, בן השנה, כדי לממן רכישת סמים. שירותי הרווחה של עיריית תל אביב טיפלו בתינוק והעבירו אותו למשפחת קלט בחירום. כך פורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות".

בתחילת דצמבר 2010 התקבל במשטרה מידע מודיעיני על אישה כבת 40 שמכורה לסמים ושככל הנראה מציעה את בנה התינוק למכירה תמורת כמה מאות שקלים - בגלל מצוקה כלכלית. סיירת משמר הגבול (סמ"ג 1), שתפקידה לאתר דרושים לחקירה, טיפלה בחקירה הרגישה. "ניסינו לאתר אותה, אבל לא הצלחנו בגלל שהכתובת שקיבלנו היתה שגויה", הסביר מפקד הסמ"ג, רב פקד סמי פנקר.

"בגלל שמדובר בעניין הומניטרי, תינוק שהוצע למכירה, טיפלנו בעניין ביתר דחיפות וחשיבות", הוסיף קצין מג"ב. "הבנו איפה היא מסתובבת בדרום תל אביב והתחלנו לעקוב אחריה. הפצנו תמונה שלה במקומות השונים".

בסופו של דבר נמצאה האם לאחר שאותר המקום בו היא מושכת כספים כדי לרכוש סמים. אתמול בשעות הצהריים זיהו עובדי המקום את האם, הזעיקו את בלשי היחידה ואלה עצרו את האם כשהתינוק בידיה. "לשמחתנו, התינוק שלה הייתה איתה", אומר מפקד הסמ"ג.

האם נלקחה לחקירה בתחנת משטרת לב תל אביב והתינוק הועברה לטיפול שירותי הרווחה של עיריית תל אביב. פקידת סעד של העירייה העניקה לפעוט טיפול ראשוני, שלאחריו הוחלט להעבירו למשפחת קלט בחירום. מצבו הבריאותי של הפעוטה טוב.

ראש מנהל הרווחה בעירייה, דורית אלטשולר, מציינת כי לאם שנעצרה יש עוד שלושה ילדים שנמצאים אצל סבתם. כעת מנסים לנסות ולאתר את אביה של התינוק, ורק אז יוחלט מי יגדל אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק