רוני רון ניצל מדקירה בכלא

האסיר רוני רון, הממתין בכלא השרון להכרעה במשפטו בגין רצח נכדתו רוז פיזאם, היה מעורב ביום חמישי האחרון בקטטה בכלא, במהלכה שלף אחד האסירים דוקרן מאולתר לעבר רון. סוהרי השב"ס התערבו בקטטה והפרידו בין האסירים המתקוטטים לפני שמישהו מהם נדקר. נגד רון נפתח הליך משמעתי

רוני רון, סבה של הילדה רוז פיזאם ז"ל ומי שנאשם ברציחתה, ניצל מדקירה באמצעות דוקרן מאולתר במהלך קטטה בכלא.

האירוע התרחש ביום חמישי האחרון באגף האסירים טעוני ההגנה בכלא השרון, בו כלוא רון עד תום ההליכים בעניינו. בין רון ובין אסיר נוסף באגף, מוחסן חג'אזי, פרץ ויכוח שהחל סביב בגלל שקית תה. האסיר השני דרש מרון שייתן לו תיון כדי להכין תה, רון טען כי אין ברשותו תיון, ועד מהרה הפך הוויכוח לעימות גלוי.

"הכל התחיל בגלל שקיק תה"

עו"ד גיל פרידמן, המייצג את רוני רון, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "שני הניצים סיפרו כי הכל התחיל בגלל שקיק תה. בשלב מסויים, האסיר השני שלף דוקרן מאולתר וניסה לדקור את רון, שתקף אותו בחזרה. בשלב הזה התערבו סוהרי השב"ס בקטטה והפרידו בין השניים".

מהשב"ס נמסר בתגובה כי "אכן פרץ ויכוח בין האסירים והסוהרים נדרשו להפריד בין המתקוטטים, אולם לא ידוע לנו על שימוש בדוקרן. נפתח הליך משמעתי נגד השניים".

רצח הילדה רוז פיזאם הסעיר את המדינה בקיץ 2008. כוחות גדולים של משטרה חיפשו את הילדה במשך שבועות, עד שגופתה נמצאה בתוך מזוודה אדומה שהושלכה למי הירקון. סבה של הילדה ובן זוגה של אמה, רוני רון, הודה שרצח את רוז במהלך הנסיעה והשליך את גופתה לירקון. משפטו של רון, ומשפטה של מארי פיזאם, אמה של רוז, בגין רצח הילדה עדיין מתנהלים בבית המשפט המחוזי בפ"ת.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק