כך נראתה קטטת הימין והערבים בחתונה

זה התחיל כחתונה שמחה, אך הסתיים בבית המעצר ובבית החולים. פעילי ימין שחגגו אמש בירושלים התעמתו עם פועלים ערבים שעבדו באולם השמחות, הפועלים הזמינו משטרה - וגם השוטרים הצטרפו לעימות. בנו של פעיל הימין ברוך מרזל נעצר. צפו בתיעוד

קטטה פרצה אמש בחתונה שנערכה בבנייני האומה בירושלים. בחתונה השתתפו אנשים המזוהים עם נוער הגבעות והימין הקיצוני, ובמקום התפתחה תגרה בינם לבין כמה עובדים ערבים באולם. כאן בחדשות 2 אנו מביאים הערב את תיעוד המהומה.

הכל החל כשהמלצר הערבי התקשר להזעיק את המשטרה: "הותקפתי על ידי האורחים". אחת המלצריות באולם סיפרה לחדשות 2 כי "מישהו יהודי ביקש מפועל ערבי שיביא לו משהו, והפועל אמר שהוא לא רוצה, אז הוא פשוט בא והדביק לו אגרוף".

בצילומים ניתן לראות בעיקר את אנשי הימין מתעמתים עם כוחות המשטרה. בתגרה נפצעו שני פועלים ערבים ושוטרת, שפונתה לבית החולים. במשטרה אמרו אמש כי "השוטרים השתמשו בכוח סביר על מנת להשליט סדר, ונאלצו להשתמש בגז פלפל", וטענו כי הם הותקפו על ידי החוגגים.

לעומת זאת, פעיל הימין הקיצוני איתמר בן גביר שהיה בין החוגגים אמר אמש לחדשות 2 באינטרנט: "המשטרה מטורפת. על רקע עימות עם מלצר ערבי החלו עשרות שוטרים להגיע לאולם בו מתקיימת חתונה והחלו לעצור אנשים. השוטרים הפעילו גז מדמיע ואלות".

המשטרה אמורה לזמן לחקירה חשודים בתקיפה בימים הקרובים. אחד מהעצורים מאמש היה דוד מרזל, בנו של איש הימין ברוך מרזל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק