פוענח רצח האישה הכפותה בחיפה

גופתה של נדיה וילקינה בת ה-39 נמצאה בחודש שעבר כשהיא כפותה בדירתה ועם סימני ריקבון מתקדמים. המשטרה חקרה, והצליחה לעצור את פיוטר רבינוביץ' (24), צעיר שהשתחרר ממוסד גמילה מסמים - שהכיר את וילקינה באוטובוס. היום הותר לפרסום כי הוא חשוד כי חנק אותה למוות לאחר שביקשה ממנו לעזוב את הדירה שלה

בבית משפט השלום בחיפה הותרו היום לפרסום פרטי פרשת הרצח המזעזעת בחודש שעבר בחיפה, בה נמצאה גופתה של נדיה וילנקינה, תושבת חיפה בת 39, כפותה ללא רוח חיים. פיוטר רבינוביץ', צעיר בן 24 מהמרכז הוא חשוד במעשה הרצח, ובימים הקרובים צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום חמור.

מהפרטים הנחשפים היום עולה כי השניים הכירו ככל הנראה במהלך נסיעה באוטובוס. רבינוביץ', שהשתחרר כמה ימה לפני הרצח ממוסד גמילה מסמים, התלווה על פי החשד לביתה של וילנקינה אחרי ההיכרות הקצרה ושהה בביתה יומיים. כשביקשה שתעזוב, כפת אותה וחנק אותה למוות. עוד נחשף כי גופתה של וילנקינה נותרה בדירתה כשבועיים אחרי הרצח - בעוד רבינוביץ' ממשיך לחיות בדירה ואף מושך כספים מחשבונה באמצעות כרטיס האשראי שלה.

החשוד נראה נינוח בבית המשפט

גופתה של וילנקינה התגלתה רק כאשר בעל דירתה על מנת לפנותה מהבית. הוא נכנס לדירה ומצא את גופתה עם סימני ריקבון מתקדמים. מחלק תשאול בימ"ר חוף ניהל את החקירה - בסופה נעצר רבינוביץ' באזור המרכז. הוא הודה בחשדות המיוחסים לו, ואף שחזר את הרצח. היום בבית המשפט הוא נראה נינוח, שקט וסירב להתייחס לפרטים.

עורך דינו מטעם הסניגוריה הציבורית אמר היום בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "נלמד את חומר החקירה ונגיב לפי הממצאים".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק