אלוף ישראל לשעבר בהרמת משקולות: שוטרי יס"מ הכו אותי

טעות בזיהוי בכפר מאכר בצפון הסתיימה במכות ומעצר. מחמוד נסאר, תושב הכפר ואלוף ישראל לשעבר בהרמת משקולות, טוען כי הוא ורעייתו הותקפו על ידי שוטרי יס"מ וספגו חבלות והשפלות. "אם הייתי יהודי - הם לא היו עושים את זה", הוא משוכנע. במשטרה דוחים בתוקף את ההאשמות, ועצרו את נסאר בחשד שתקף את אנשי היס"מ באלה

מחמוד נסאר, אלוף ישראל לשעבר בהרמת משקולות, טוען שהוכה על ידי שוטרי יס"מ שביקשו לערוך חיפוש בבית בנו בכפר מאכר שבגליל המערבי ואומר, כי הרקע למעשה הוא לאומני: "אם הייתי יהודי הם לא היו עושים את זה". נסאר בן ה-55 נעצר בחשד כי הוא זה שתקף את השוטרים.

לפנות בוקר הגיעו ארבעה שוטרי יס"מ לבית משפחת נסאר בכפר וביקשו לערוך חיפוש אצל בנו. מחמוד אמר לשוטרים כי בנו מתגורר בבית הסמוך, אך לדבריו הם סירבו לשמוע והחלו לקלל אותו. בין הצדדים התעורר ויכוח שבמהרה גלש לפסים אלימים.

לטענת מחמוד, השוטרים תקפו אותו, הכו אותו בכל חלקי גופו, זרקו אותו מהמרפסת לרצפה ואף התנפלו על רעייתו. השניים נזקקו לטיפול רפואי וסובלים מחבלות. כמו כן, כך אומר מחמוד, גרמו השוטרים לנזקים בדירה.

המשטרה: הוא התוקף

לאחר האירוע נעצר מחמוד בחשד לתקיפת שוטרים. הבוקר האריך בית משפט השלום בעכו את מעצרו בשלושה ימים. במהלך הדיון טען פרקליטו של החשוד, עו"ד ליאור דוידי, כי מדובר באדם נורמטיבי ללא עבר פלילי. עורך דינו הנוסף, וויסאם עריאד, התריע בפני השופט כי האלימות בתקופה האחרונה בכפר תוביל לרצח של תושב המקום על ידי המשטרה. השופט התרעם על דבריו ואמר כי מדובר בהנחה לתי סבירה.

מנגד דחה לחלוטין התובע המשטרתי את דבריו של מחמוד, ואמר כי השוטרים נאלצו לעצור אותו לאחר שתקף אותם באלה וגרם לשניים מהם לחבלות שהובילו לאשפוזם בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק