רמת גן: קשיש שהעיר לנהג - הוכה ונדרס

קשיש בן 73 העיר לנהג שהשאיר את ילדו ברכב ועזב למספר דקות. הנהג, שלא אהב את ההערה, חשוד כי הגיב צורה קשה: הוא היכה את הקשיש נמרצות, ולאחר מכן דרס אותו ונמלט. מצבו של הקשיש, שאושפז בבית החולים, בינוני. לאחר זמן קצר הוא נעצר והיום הוא יובא להארכת מעצר

הקשיש הוכה נמרצות. אילוסטרציה (חדשות 2)

כמעט נהרג - בגלל הערה: קשיש בן 74 שהעיר לנהג שהשאיר את ילדו ברכב ויצא ממנו למספר דקות - הוכה קשות ונדרס על ידי הנהג, שנמלט מהמקום. הוא פונה במצב בינוני לבית החולים תל השומר - וכעבור זמן קצר הצליחה המשטרה לעצור את החשוד בתקיפת הקשיש.

המקרה אירע אתמול בסביבות השעה 17:00 בערב, ברחוב הפורצים ברמת גן. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הקשיש, שעבר ככל הנראה בסמוך לרכב מאזדה שחנה ברחוב, הבחין בילד שהושאר ברכב. כששב הנהג לרכב - העיר הקשיש לנהג על כך שהשאיר את הילד ללא השגחה.

בשלב זה, על פי החשד, היכה הנהג את הקשיש בתגובה להערה, ולאחר מכן גם דרס אותו - ונמלט מהמקום. הקשיש נותר שרוע על הכביש, והעוברים והשבים הזעיקו את מד"א שפינה אותו לבית החולים תל השומר. נהג הרכב, תושב רמת גן בן 41, אותר לאחר זמן קצר ונלקח לחקירה, בסיומה נעצר. בהמשך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק