יעד החיסול: אחיו של "השוטר הנוקם"

זוהר חדד, אחיו של אלדד חדד, אחד השוטרים שהורשעו בניסיון חיסולו של העבריין מיכאל מור, נורה ונפצע הערב בנהריה. במשטרה מעריכים: העבריין מחפש נקמה. כבר הערב תוצב אבטחה סביב בתי משפחות השוטרים הנוקמים

במשטרה חוששים הערב ש"פרשת השוטרים הנוקמים" שבה לכותרות: במה שנחשד בשלב זה כניסיון רצח בנהריה, נורה הערב זוהר חדד, אחיו של אלדד חדד, אחד השוטרים שהורשעו בניסיון חיסולו של מיכאל מור.

במחוז הצפוני קיימו הערב התייעצות מיוחדת, על מנת לבחון את אופן אבטחתם של כל בני משפחות "השוטרים הנוקמים". כבר הערב הוחלט להציב אבטחה סביב ביתם של משפחות השוטרים הנוקמים.

חדד, תושב העיר בן 50, צלם ומדריך נוער במקצועו, שהה במועדון בעיר בזמן הירי לעברו. צעיר אלמוני רעול פנים נכנס הערב למועדון נוער, ירה מספר פעמים בחדד - ונמלט מהמקום. חדד פונה לבית החולים בעיר במצב בינוני.

המטרה: לאבטח את בני משפחות "השוטרים הנוקמים"

חדד נתן גיבוי מלא לאחיו אלדד במהלך המשפט, והתראיין רבות בכלי התקשורת. החשש של המשטרה היה אז, ונותר גם עכשיו: ארגונו של מיכאל מור עלול לפגוע בבני משפחות השוטרים. זה כעת, גם כיוון החקירה המרכזי בתקרית הירי הערב. כל בני המשפחות גרים בנהריה, מלבד השוטרים שנמצאים כעת בכלא - וצפויים להשתחרר בחודש הבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק