נערות בנות 15 שדדו כספת ויצאו לחגוג בת"א

כתב אישום הוגש אתמול בבימ"ש השלום באשדוד נגד שתי נערות בנות 15 מהדרום שהחליטו לארגן לעצמן את חופשת החלומות. על פי כתב האישום הן שדדו כספת ושבה 100 אלף שקלים ונסעו לסוף שבוע מפנק בלי לעשות חשבון. אלא שהתלהבותן גם הפלילה אותן בסופו של דבר: הן נעצרו אחרי שתמונות בנייד חשפו את ערימת השטרות

שדדו ויצאו לחגוג (חדשות 2)

תלמה ולואיז - הגרסה הישראלית: זו הייתה החופשה המושלמת - כמעט. שתי נערות בנות 15 מקריית גת שהגיעו אתמול לבית משפט השלום באשדוד חשבו שיצליחו לעבוד על כל העולם. על פי כתב אישום שהוגש נגדן אתמול, הן שדדו 100 אלף שקלים מבית הארחה באזור מגוריהן ויצאו לחגוג בלי חשבון. אלא שתעוזה וחוצפה מצדן, הובילו אותן בסופו של דבר מבית המלון, היישר לבית המעצר.

בסוף השבוע האחרון הן הגיעו לבית ההארחה שבו עובדת אחות של אחת מהנערות, ושדדו מהכספת 100 אלף שקלים במזומן. מאושרות מערימת השטרות שברשותן, השתיים החליטו לצאת לחופשה חלומית בתל אביב, ולבזבז את הכסף בלי חשבון.

כשהגיעו לבית המלון בתל אביב, פרסו את השטרות על המיטה וסידרו אותן בשלל צורות ופרחים, כשהן מתעדות את עצמן בטלפון הנייד. אבל סידורי השטרות לא נשארו זמן רב על המיטה, ובהמשך הן הזמינו שירות חדרים, ערכו קניות והזמינו אוכל - ממש כמו בסרטים. את התמונות המפלילות השאירו למזכרת, מבלי לחשוב שהן אלו שיובילו אותן למעצר.

בינתיים הגיש בית ההארחה שממנו נגנב הכסף תלונה נגד השתיים, אלא שהמשטרה לא הצליחה לעלות על עקבותיהן של השתיים. במקביל, נעצר אח של אחת מהן בחשד לעבירות אחרות ונלקח למעצר. שתי האחיות החליטו לבקר את האח, וכדי לא להיחשף, עטו על עצמן תחפושת של חרדיות.

אלא שהמאבטחים והשוטרים בבית המשפט הבחינו בשתיים שהקדימו את חג הפורים, ועיכבו אותן במקום. למרות ניסיונותיהן להימלט, הן נעצרו והטלפונים הניידים שהיו ברשותן הוחרמו מיד. לא עבר זמן רב עד שהשוטרים הבינו את המזל שנפל בחלקם: צפייה בתמונות של הבנות בנייד חשפה את סוף השבוע החלומי והעמוס בכסף, והן נעצרו מיד.

"בתום חקירה הוחלט לשחרר את אחת הנערות, בעוד השנייה עדיין נמצאת במעצר", סיפר עו"ד מיכאל בוסקילה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "האחות הגדולה שוחררה גם היא ממעצר ולא הוגש נגדה כתב אישום". כעת יחליט בית המשפט מה העונש הראוי לשתי נערות שהחליטו לחגוג בלי חשבון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק