מורה מראשל"צ חשוד בסחר בסמים

תושב ראשון לציון, בן 29, העובד כמורה מחליף באחד מבתי הספר בעיר, חשוד כי סחר בסמים מביתו. בחיפוש בדירתו של הצעיר נמצאו חומרים החשודים כקוקאין ומריחואנה בכמות מסחרית. בחקירתו הודה המורה במעשים, אך הכחיש כי סחר בבית הספר בו עבד

המורה סחר בסמים? אילוסטרציה (חדשות 2)

חינוך רע: תושב ראשון לציון, העובד כמורה מחליף באחד מבתי הספר בעיר, נעצר אתמול בלילה בחשד לסחר בסמים ואחזקתם. הצעיר, אשר עובד גם בבית קפה בעיר, נעצר והובא לחקירה, שם הודה במיוחס לו. בשלב זה לא חושדים במשטרה כי הוא מכר את הסמים בבית הספר בו לימד.

בסביבות השעה 1:00 בליל אמש, נעצר תושב ראשון לציון בן 29 בחשד שסחר בסמים והחזיק אותם. "הוא נתפס מחוץ לבית קפה בו עבד וברשותו נמצא חומר החשוד כסם מריחואנה מסוג 'הידרו'", סיפר לחדשות 2 באינטרנט עו"ד פקד ליאור גרכט, ראש משרד החקירות במשטרת ראשון לציון.

"לאחר מכן", הוסיפו במשטרה, "נמצאו בביתו במהלך חיפוש חומרים חשודים נוספים, ביניהם חומר החשוד כקוקאין בכמות מסחרית", דברי עו"ד פקד גרכט. במהלך חקירתו, החשוד הודה בעבירות המיוחסות לו. בשלב זה, אין עצורים נוספים או חשד כי ניסה למכור חלק ממרכולתו בבית הספר, אך גם כיוון חקירה זה נבדק.

לפני חודש: מורה ביסודי נעצר בחשד שהבריח את "סם האונס"

מורה טוב - מורה לסמים? תושב ת"א בן 36, מורה מחנך בבית ספר יסודי בחולון, נעצר בחודש שעבר בחשד לניסיון הברחת חומרים אסורים.

הפרשה נחשפה לאחר שבלשי מפלג הסמים של ימ"ר ת"א בשיתוף בלשי נתב"ג ויחידת מכס סמים גילו במהלך השבוע חבילה שהכילה 2.5 ליטר חומר החשוד כסם GBL - הידוע גם כ"סם האונס".

שוטר שהתחזה לשליח יצר קשר עם החשוד, שביקש שהחבילה תובא אליו למקום עבודתו - בית ספר יסודי בחולון. השניים נפגשו במוסד החינוכי ולאחר שהחומר הועבר לרשות המורה הוא נעצר בשער בית הספר.

"לאחר המעצר בוצע חיפוש בביתו ונמצאו שלושה רימוני הלם צה"ליים", סיפר לחדשות 2 סנ"צ ידידה סבג, ראש מפלג סמים מחוז ת"א, והוסיף כי החשוד מכחיש את הקשר לסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק