נהג המונית הוביל את השודד למשטרה

תושייה של נהג מונית אמיץ במיוחד הובילה לתפיסתו של חשוד בשוד אלים של מסעדה בר"ג שנסע עמו ברכב. במשך 45 דקות של נסיעה הדריך הנהג את השוטרים לכיוון המונית, כשהחשוד בתוך הרכב חושב כי מדובר בשיחה שגרתית. לרוע מזלו של החשוד, מעשיו גם תועדו במצלמת האבטחה של המסעדה ובשבוע הבא יוגש נגדו כתב אישום

נער מאזור המרכז נעצר בשבוע שעבר בחשד לשוד אלים של מסעדה ברמת גן - בזכות נהג מונית אמיץ במיוחד שהסגיר אותו הישר לידי המשטרה. לרוע מזלו של החשוד, בנוסף למעצרו המידי, הוא גם תועד במצלמות האבטחה של המסעדה - דבר שמסבך אותו עוד יותר לקראת הגשת כתב האישום נגדו.

זה היה שוד ברוטאלי מתוכנן מראש. בשעות הערב של יום חמישי האחרון הגיע החשוד מלווה בחברו למסעדה, שם ככל הנראה עבד בעבר. השניים היו חמושים במוט ברזל ויחד הם החלו לחבוט שוב ושוב בקופאי, כשהם דורשים ממנו את הכסף.

הקופאי המוכה לקח את השניים לקופה בחדר צדדי, אבל שם הם גילו כי הפשע לא משתלם כלכלית - רק 200 שקלים היו בה. בעקבות התגלית המאכזבת מבחינתם, מיהרו השניים להעמיס סחורה ולהימלט מהמקום, כשהקופאי החבול מתעלף במקום.

מעצר בתוך 45 דקות

אחד הצעירים נמלט מהמקום רגלית, כשחברו נכנס למונית ונוסע משם. אזרח ישר שהבחין במעשים התקשר מיד למשטרה, מסר את מספר לוחית הרישוי של נהג המונית וכך נכנסה המשטרה לתמונה.

בשיחת טלפון מהירה אל הנהג, כשהוא עדיין נמצא עם החשוד בתוך הרכב, הוא התבקש להדריך את השוטרים אליו מבלי שהחשוד יבין כי המשטרה דולקת בעקבותיו. לבסוף, הצליח נהג המונית להסיע את החשוד הישר לידי השוטרים - ואלו עצרו אותו.

כך, 45 דקות אחרי שיצא מהחנות, נעצר הצעיר על ידי מפלג הבילוש של היחידה המרכזית של משטרת תל אביב, ובחקירתו נשבר וסיפר היכן חברו. בשבוע הבא צפוי להיות מוגש נגדם כתב אישום בגין שוד ותקיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק