ב"ש: מטען חבלה התגלה ברכב ליסינג חונה

כוחות משטרה גדולים ניטרלו אחר הצהריים בהצלחה מטען חבלה שהתגלה בתוך רכב ליסינג במתחם חברת "אלבר" שסמוך למתחם "ביג" בבאר שבע. החשד: המטען נועד לפגוע בעבריין תושב העיר שהיה אמור לאסוף את הרכב. למזלו, עובדי חברת הליסינג גילו את המטען בזמן

מטען חבלה בתוך רכב ליסינג הקפיץ היום את כוחות הביטחון בבאר שבע, סמוך למרכז המסחרי "ביג". חבלני משטרה שהוזעקו למקום הצליחו לנטרל את המטען בתוך הרכב, אשר כוון על פי החשד לעבריין תושב העיר, שהיה אמור לאסוף את הרכב מהמקום.

כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום וחסמו את הכניסה למתחם, זאת לצד צוותי מד"א וכוחות כיבוי אש. במקום הורגשו עומסי תנועה כבדים, אך לאחר שסיימו השוטרים את עבודתם שב הסדר לאזור.

עדיין לא ידוע מי עומד מאחורי מטען החבלה, אך לדברי המשטרה, הרכב הוחנה במתחם החנייה של חברת הליסינג "אלבר" לצורך תיקון תקלה, כך שלא מן הנמנע שאותו אדם שהחזיר את הרכב ידע על המטען שהוטמן בו.

"עובדי חברת הליסינג הם שחשדו כי בתוך הרכב מוטמן מטען והם הזמינו את המשטרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב יוסי כהן, מפקד תחנת באר שבע. "כאשר הגענו לזירה גילינו שככל הנראה אכן מדובר במטען והתחלנו מיד לעבוד. הרקע הוא כנראה פלילי", הוסיף כהן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק