העבריין מיכאל מור נעצר בחשד לסחיטה באיומים

בפעם ה-4 מאז שוחרר לפני כשנה וחצי, העבריין מיכאל מור נעצר יחד עם 3 חשודים נוספים בחשד לסחיטה ואיומים שהפעילו על קבלנים באזור הצפון. השוטרים עצרו אמש את מור יחד עם חמיו ועם העבריין המוכר דני וקסמן, בחשד שפעלו עם קבלן נוסף וסחטו מאות אלפי שקלים

מיכאל מור שוב במעצר: העבריין המוכר מנהריה, שעמד במרכז פרשת "השוטרים הנוקמים", נעצר אמש שוב - זאת בפעם הרביעית מאז שוחרר לפני כשנה וחצי. הפעם מדובר בחשד לסחיטה ואיומים שהפעיל כלפי קבלנים באזור הצפון, יחד עם שלושה חשודים נוספים.

יחד עם מור נעצר גם חבר של אשתו ליטל, העבריין המוכר דני וקסמן וקבלן נוסף, בחשד שניסו לסחוט באיומים מאות אלפי שקלים מקבלנים באזור נהריה.

על פי החשד, אחד הקבלנים שעובד באזור, פנה אל הארבעה במהלך אירוע שהתקיים בשבועות האחרונים, בטענה שקבלן אחר סוחט אותו. בהמשך התברר שהקבלן האחר זוכה לגיבוי ממשפחת פשע מוכרת אחרת שפועלת באזור הקריות.

בהמשך, על פי החשד, הארבעה הזמינו את הקבלן המאיים למעין בוררות על מנת להסדיר את ענייני התשלום ביניהם. בסופו של דבר פנה אחד הקבלנים המעורבים בפרשה למשטרה, שמיהרה לעצור את החשודים.

היום הובאו הארבעה לדיון האברכת מעצרם בבית משפט השלום בעכו, שם יוחלט האם להאריך את מעצרם. יחד עם מור, הגיעו גם פרקליטיו יהלי שפרלינג ודורון נוי. במשטרה ניסו להצניע את עניין המעצר, בעקבות כישלונם לגבש כתב אישום נגד מור בעבר במספר הזדמנויות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק