חשד: בן משפחת אבוטבול ניסה לרצוח את אשתו ואת בנו

פנחס לוסיאן תבל, אחיהם של פליקס וצ'רלי אבוטבול, נעצר הלילה כשהוא חמוש באקדח סמוך לדירה בה שהו אשתו ובנו בבנימינה, בחשד שניסה לרצוח אותם. השוטרים תפסו אותו כשאקדחו טעון. מחקירתו עולה כי כבר לפני חודשיים תכנן את הרצח

יומיים לאחר הרצח הכפול של נשים בידי בעליהן, נמנע ניסיון רצח נוסף ברגע האחרון: פנחס לוסיאן תבל (66), אחיהם של פליקס וצ'רלי אבוטבול ממשפחת הפשע בנתניה, נעצר אמש כשהוא חמוש באקדח סמוך לדירה בבנימינה בה מתגוררים אשתו ובנו.

המשטרה חושדת שהגיע למקום במטרה לרצוח את אשתו בת ה-52 ובנה, לאחר שלפני כחודשיים סוכל ניסיון דומה מצד החשוד. צוות של משטרת זיכרון יעקב עצר את החשוד ותפס את האקדח כשכדור נמצא בקנהו, ובכך מנע את הרצח הרגע האחרון.

על פי החשד, לפני כחודשיים החשוד הגיע לאירוע שבו נכחה אשתו וירה בה כדור עקר כדי להזהיר אותה. בעקבות האירוע, האישה המבוהלת החליטה לעזוב את הבית ועברה להתגורר עם בנה בן ה-29 בבית אמה בבנימינה. אלא שאתמול התברר לה שהיא לא ברחה רחוק מספיק.

תכנן לרצוח את האם ואת בנו במהלך המסיבה

בנו של החשוד, אמור היה להיכנס לכלא הבוקר כדי לרצות עונש מאסר שהוטל עליו וערך אמש מסיבת פרידה בבית בבנימינה. לחגיגה הגיע גם אביו, שהחל לקלל את האם ולאיים על השניים. שכנים שהבחינו במתרחש הזעיקו את השוטרים שהגיעו במהירות למקום ועצרו את האיש בתום מרדף קצר.

בחיפוש שנערך בכליו נמצא אקדח טעון עם כדור בקנה, אלא שהפעם היה מדובר בכדור אמיתי. לאחר שנעצר, הוא נלקח לחקירה ומעצרו הוארך היום בשישה ימים בבית משפט השלום בחדרה.

"מדובר בחשוד המשתייך לאחת ממשפחות הפשע המוכרות במרכז הארץ", סיפר לחדשות 2 באינטרנט תת ניצב רוני עטיה ממרחב חוף. "הודות לפעילותם המהירה של השוטרים, נמנעה פגיעה בנפש של שני אנשים". תת ניצב עטיה ציין כי בפעם הקודמת, בני המשפחה בחרו לא להגיש תלונה נגד האב, לכן הניסיון הקודם לפגוע בהם התברר רק הלילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק