הציתו וירו על תחנת משטרה - ולא נעצרו

בכפר סולם הסמוך לעפולה מתקשים להבין מדוע לא נעצרו שני תושבי הכפר, שעל פי החשד הציתו את נקודת המשטרה החדשה וירו עליה באש מנשק אוטומטי. השניים תועדו בווידאו בעת המעשה - והתושבים אף העבירו מידע על זהותם, אך הם עדיין מסתובבים חופשיים. המשטרה בתגובה: מהראיות שנאספו עד כה לא ניתן לקשור חשודים ספציפיים

שני אלמונים ירו על תחנת המשטרה החדשה בכפר סולם הסמוך לעפולה והציתו אותה - שבועיים בלבד לאחר שהוקמה. האירוע תועד בסרטון שהגיע לידי חדשות 2. למרות התמונות ועל אף מידע שמסרו התושבים - טרם נעצרו חשודים במעשה.

בחודש שעבר הוחלט על פתיחת תחנה חדשה בסולם, בניסיון להשתלט על האירועים האלימים בכפר. שני גברים החליטו להביע את מחאתם ולרמוז לשוטרים מה הם חושבים על נוכחותם במקום. שבועיים לאחר מכן, כפי שרואים בקטע הווידאו, הם הגיעו לתחנת המשטרה וריססו אותה בירי מנשק אוטומטי.

לאחר מכן שבו האלמונים אל המקום ואף הציתו את נקודת המשטרה באמצעות בקבוקי תבערה. למרות התמונות ועל אף שהתושבים בכפר הצביעו על החשודים - השניים לא נעצרו. יתרה מכך, על פי טענת התושבים האירוע כלל לא נחקר.

במשטרה אומרים בתגובה: "נבחנת התאמתו של המבנה לצרכי המשטרה וטרם התקבלה החלטה לפתיחתו. מהראיות שנאספו עד כה לא ניתן לקשור חשודים ספציפיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק