שלום דומרני נעצר עם 7 מאנשיו

בפעם השלישית בתוך פחות מחודשיים, העבריין ואיש העולם התחתון בדרום הארץ שלום דומרני נעצר לפנות בוקר עם 7 מאנשיו. החשד: סחט באיומים גורמים בשוק חלוקת הגז באזור שדרות כדי להשתלט על המתחרים

שלום דומרני בביהמ"ש, ארכיון (חדשות 2)

נכנס ויוצא מחדרי החקירות: העבריין שלום דומרני נעצר לפנות בוקר בחשד לסחיטה איומים שהפעיל כלפי  בשוק חלוקת הגז בדרום הארץ.

בתום חקירה סמויה שנערכה בזרוע היחידה הכלכלית, הוא נעצר יחד עם שבעה ממקורביו בחשד לביצוע עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, הצתה וסחיטה באיומים על רקע מאבקי כוח ושליטה בשוק חלוקת הגז בשדרות והסביבה.

על פי החשד, דומרני ואנשיו איימו ואף הציתו רכב וחנות של בעלי חברת גז מתחרה, כדי למנוע תחרות חופשית וכניסה של בעלי עניין נוספים לשוק החלוקה באזור. בהמשך הבוקר הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.

בחודש שעבר: נחשד שתיכנן להתנקש באבוטבול 

עו"ד משה שרמן, ארכיון (חדשות 2)
בסוף החודש שעבר דומרני נחקר בחשד שסחט בעלים של מגרש מכוניות באזור המרכז. אנשי היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) עיכבו אותו לחקירה, אולם הוא שוחרר בסופה. 

עורכי הדין משה שרמן ודוד יפתח, המייצגים את דומרני, טענו אז כי המשטרה ממשיכה להטריד את מרשם, ולעצור אותו ללא סיבה. "לא ייתכן שבתי המשפט ישתפו פעולה עם המשטרה, וימשיכו את מעצרי השווא הללו, שמתבססים רק על מודיעין מפוקפק ולא על ראיות", אמר עורך הדין שרמן לחדשות 2 באינטרנט.

ימים ספורים לפני המעצר הקודם, שוחרר דומרני יחד עם העבריין ריקו שירזי ממעצר בתנאים מגבילים, ובית המשפט הטיל עליהם איסור לצאת ממושב עוצם בסמוך לאשקלון במשך חמישה ימים. השניים חשודים כי תכננו לפגוע בפרנסואה אבוטבול - והוא עצמו נעצר באותו יום על ידי המשטרה בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע, כשככל הנראה ניסה לחסל את שירזי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק