חברים: "לא הצלחנו לשמור על מירי"

בעיריית טבריה שרויים בהלם לאחר שמירי קליין, שעבדה במשך שנים כעובדת סוציאלית, נרצחה אמש על ידי בעלה. "מתברר שגם אנחנו לא חסינים", מסבירים העובדים שהוסיפו בבכי: "לא הצלחנו לשמור עליה"

בני משפחתה וחבריה של מירי קליין שנרצחה אמש על ידי בעלה ביישוב מסד, מתקשים לעכל את מותה הטרגי. חבריה למשרד של מירי, שעבדה כעובדת סוציאלית, אמרו בבכי לאחר האירוע: "לא הצלחנו לשמור עליה, זו טרגדיה נוראית", כך מדווח הבוקר "ידיעות אחרונות".

מירי נרצחה אמש ביריות על ידי בעלה משה קליין, ששם קץ לחייו מיד לאחר המעשה. בנם בן ה-18 של בני הזוג היה ככל הנראה עד לרצח, ומייד לאחר מכן נמלט מהבית. חברים, בני משפחה ועובדים סוציאליים תומכים מיהרו להגיש לו תמיכה לאחר שנחשף המקרה.

מבדיקת האירועים שקדמו לרצח עולה, כי בני הזוג, שלהם ארבעה ילדים, היו פרודים בשנים האחרונות. מירי התלוננה בעבר על אלימות נגד בעלה, והיתה בהליכי גירושים ממנו. להערכת המשטרה, מערכת היחסים הקשה בין השניים היא שהובילה לאירוע. לאחר שמירי הגישה את התלונה נגד בעלה, הוא היה נתון למעצר בית כשעל רגלו אזיק אלקטרוני.

בעקבות הסכסוך הקשה בין השניים הוציא בית המשפט צו הרחקה נגד משה, אותו הפר אמש. עוד מתברר כי לא היה לו רישיון להחזרת אקדח.

"בנם של בני הזוג - גמור"

"בשעה 19:10 קיבלנו קריאה על גבר ואישה שנמצאו ירויים בדירה ביישב מסד", אמר לחדשות 2 באינטרנט דובר מגן דוד אדום זכי הלר. "הפרמדיקים שהגיעו למקום מצאו גבר ואישה ללא רוח חיים. לצוותי מד"א לא נותר אלא לקבוע מותם".

תושבי המקום התקשו לעכל את הטרגדיה. הם סיפרו על אישה שטיפלה בעצמה בנשים שסבלו מאלימות  ועל עובדת מצטיינת. ראש המועצה האזורית גליל תחתון מוטי דותן הביע זעזוע עמוק מהמקרה וסיפר על ההלם בו שרוי בנם של בני הזוג. "הוא גמור, אני מקווה שהוא ייצא מזה", אמר.

בבוקר: חשד לרצח והתאבדות בקריות

מדובר במקרה השני ביממה, לאחר שגבר כבן 50 ובת זוגו בת כ-40 נמצאו בשעות הבוקר ללא רוח חיים בדירה בקריית אתא. דיווח שהתקבל במוקד המשטרה ומגן דוד אדום קרוב על ידי משפחה של בני הזוג, סיפר על הודעה שהתקבלה מצד הבעל, בא הביע את כוונתו לרצוח את אשתו ולהתאבד. באמצעות איכון מכשיר הטלפון הנייד של הגבר, הצליחו השוטרים והצוותים הרפואיים לאתר את הדירה שבה נמצאו שניהם - אולם זה כבר היה מאוחר מדי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק