פעם שנייה ביממה: חשד לרצח והתאבדות

תושבת מסד בת 58 נרצחה על ידי בן זוגה. האישה עבדה כעובדת סוציאלית שטיפלה בעצמה בנשים שסבלו מאלימות. לאחרונה, בגלל מקרי אלימות, הוצא נגד הבעל צו הרחקה מהבית שבו התגוררה האישה. הערב, כך על פי החשד - הוא הגיע לדירה, ירה באשתו והתאבד. בנם חזר הביתה והוא שגילה את שני הוריו ללא רוח חיים

חשד לרצח והתאבדות: בני זוג מהגליל התחתון נמצאו ללא רוח חיים בבית ביישוב מסד. בנם, תלמיד תיכון, חזר הביתה וגילה את הוריו כשהם חבוקים ועליהם סימני ירי. השניים היו פרודים בשנים האחרונות.

"בשעה 19:10 קיבלנו קריאה על גבר ואישה שנמצאו ירויים בדירה ביישב מסד", אמר לחדשות 2 באינטרנט דובר מגן דוד אדום זכי הלר. "הפרמדקים שהגיעו למקום מצאו גבר ואישה ללא רוח חיים. לצוותי מד"א לא נותר אלא לקבוע מותם".

מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה שנגד הבעל, משה קליין בן ה-58, הוצא בעבר צו הרחקה מהבית בגין אלימות כלפי אשתו מירי, עובדת סוציאלית בת אותו הגיל. בדיווח הראשוני שהתקבל במשטרה נמסר על בעל שירה באשתו ומתבצר בדירה. זמן קצר לאחר מכן נשמעה ירייה נוספת ממנה נהרג ככל הנראה הבעל.

תושבי המקום התקשו לעכל את הטרגדיה. הם סיפרו על אישה שטיפלה בעצמה בנשים שסבלו מאלימות  ועל עובדת מצטיינת. ראש המועצה האזורית גליל תחתון מוטי דותן הביע זעזוע עמוק מהמקרה וסיפר על ההלם בו שרוי בנם של בני הזוג. "הוא גמור, אני מקווה שהוא ייצא מזה", אמר.

בבוקר: חשד לרצח והתאבדות בקריות

מדובר במקרה השני ביממה, לאחר שגבר כבן 50 ובת זוגו בת כ-40 נמצאו בשעות הבוקר ללא רוח חיים בדירה בקריית אתא. דיווח שהתקבל במוקד המשטרה ומגן דוד אדום קרוב משפחה של בני הזוג, סיפר על הודעה שהתקבלה מצד הבעל, בא הביע את כוונתו לרצוח את אשתו ולהתאבד. באמצעות איכון מכשיר הטלפון הנייד של הגבר, הצליחו השוטרים והצוותים הרפואיים לאתר את הדירה שבה נמצאו שניהם - אולם זה כבר היה מאוחר מדי.

צוות מגן דוד אדום שהוזעק לדירה בה נמצאו השניים מצא את גופתו של הגבר תלויה בחצר הבית, ואת בת זוגו מוטלת בתוך הדירה כשהיא דקורה בכל חלקי גופה. מותם של השניים נקבע במקום. אמה של בת הזוג שנמצאה מתה הגיעה לזירה וסיפרה בדמעות כי בני הזוג היו בהליכי גירושין. לדברי האם, בתה רצתה מאד להתגרש מבעלה אולם הוא סירב.

במשטרה חושדים כעת כי הבעל רצח את אשתו בדקירות סכין ולאחר מכן התאבד. כוחות בראשות מפקד מרחב חוף תת ניצב רוני עטיה ומפקד תחנת זבולון ניצב משנה בני עבליה הגיעו לזירה ופתחו בחקירה כדי לנסות ולהבין את המניע למעשה.

לבני הזוג שלושה ילדים, בני 7, 8 ו-16, שנותרו כעת יתומים. אנשי מחלקת הרווחה של העירייה הגיעו למוסדות החינוך בהם הם לומדים, ונאלצו לבשר להם את את בשורת האיוב: אבא ואמא אינם בין החיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק