חשד לרצח באשדוד: גבר נדקר למוות

גופת גבר כבן 45 נמצאה מוטלת במצב אנוש ברחוב יוספטל בעיר כשהיא דקורה בצוואר ובחזה. עוברי אורח הזעיקו את מד"א, שמצא את האיש מוטל ליד השוק העירוני בעיר כשהוא מדמם והחלו בניסיונות החייאה. לאחר מספר דקות, הם נאלצו לקבוע את מותו. זמן קצר לאחר מכן נעצרו שני חשודים בדקירה

חשד לרצח באשדוד. ארכיון (חדשות 2)

חשד לרצח באשדוד: גבר כבן 45 נמצא בצהריים ברחוב יוספטל בעיר לאחר שנדקר בפלג גופו העליון. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום מצא אותו במצב אנוש והחל בניסיונות החייאה, אולם לאחר מספר דקות נאלץ לקבוע את מותו.

"סמוך לשעה 14:00 התקבל דיווח במד"א מרחב לכיש על גבר כבן 45 שנמצא מוטל כשהוא דקור בחזה, בגב ובצוואר מול השוק העירוני באזור ב' באשדוד", סיפר דובר מגן דוד אדום זכי הלר. "פרמדיקים של מגן דוד אדום ביצעו פעולות החייאה במקום שבסופן נקבע מותו".

כוחות משטרה של מרחב לכיש הוזעקו למקום לאחר שעוברי אורח דיווחו על האירוע, והחלו בחקירה בפיקודו של מפקד התחנה. מתשאול גורמים בשטח עולה שככל הנראה מדובר באדם חסר בית כבן 45, אולם הרקע לדקירה עדיין אינו ברור.

לאחר סריקות שנערכו במקום, נעצרו שני חשודים בדקירה. השניים הועברו לחקירה בתחנת המשטרה באשדוד.

הבוקר: חשד לרצח והתאבדות בקריות

מדובר במקרה השני היום, לאחר שגבר כבן 50 ובת זוגו בת כ-40 נמצאו הבוקר ללא רוח חיים בדירה בקריית אתא. דיווח שהתקבל במוקד המשטרה ומגן דוד אדום קרוב משפחה של בני הזוג, סיפר על הודעה שהתקבלה מצד הבעל, בא הביע את כוונתו לרצוח את אשתו ולהתאבד. באמצעות איכון מכשיר הטלפון הנייד של הגבר, הצליחו השוטרים והצוותים הרפואיים לאתר את הדירה שבה נמצאו שניהם - אולם זה כבר היה מאוחר מדי.

צוות מגן דוד אדום שהוזעק לדירה בה נמצאו השניים מצא את גופתו של הגבר תלויה בחצר הבית, ואת בת זוגו מוטלת בתוך הדירה כשהיא דקורה בכל חלקי גופה. מותם של השניים נקבע במקום. אמה של בת הזוג שנמצאה מתה הגיעה לזירה וסיפרה בדמעות כי בני הזוג היו בהליכי גירושין. לדברי האם, בתה רצתה מאד להתגרש מבעלה אולם הוא סירב.

במשטרה חושדים כעת כי הבעל רצח את אשתו בדקירות סכין ולאחר מכן התאבד. כוחות בראשות מפקד מרחב חוף תת ניצב רוני עטיה ומפקד תחנת זבולון ניצב משנה בני עבליה הגיעו לזירה ופתחו בחקירה כדי לנסות ולהבין את המניע למעשה.

לבני הזוג שלושה ילדים, בני 7, 8 ו-16, שנותרו כעת יתומים. אנשי מחלקת הרווחה של העירייה הגיעו למוסדות החינוך בהם הם לומדים, ונאלצו לבשר להם את את בשורת האיוב: אבא ואמא אינם בין החיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק