חשד לרצח ולהתאבדות בקריית אתא

צוות מד"א הוזעק הבוקר לדירה בקריית אתא, שם גילה את גופתה הדקורה של אישה כבת 40 ולצידה בעלה בן ה-50 כשהוא תלוי. במשטרה חושדים כעת כי הבעל רצח את אשתו בדקירות סכין ואז התאבד. במד"א התקבלה מוקדם יותר הודעה מקרוב משפחה, שאמר כי הגבר סיפר לו שבכוונתו לרצוח את אשתו ולהתאבד - אבל זה כבר היה מאוחר מדי

חשד לרצח ולהתאבדות בצפון: גבר כבן 50 ובת זוגו בת כ-40 נמצאו הבוקר ללא רוח חיים בדירה בקריית אתא.

הבוקר התקבל דיווח במוקד המשטרה ומד"א מקרוב משפחה של בני הזוג, שסיפר כי הבעל אמר לו כי בכוונתו לרצוח את אשתו ולהתאבד. באמצעות איכון מכשיר הטלפון הנייד של הגבר, הצליחו השוטרים והצוותים הרפואיים לאתר את הדירה שבה נמצאו שניהם - אולם זה כבר היה מאוחר מדי.

צוות מד"א שהוזעק לדירה בה נמצאו השניים מצא את גופתו של הגבר תלויה בחצר הבית, ואת בת זוגו מוטלת בתוך הדירה כשהיא דקורה בכל חלקי גופה. מותם של השניים נקבע במקום.

"כשהגענו לדירה היא הייתה נעולה ואף אחד לא פתח", סיפר לחדשות 2 באינטרנט שלומי עוזרי, פראמדיק מד"א-כרמל שהיה בין הראשונים להגיע לזירת הרצח. "המשטרה פרצה את הדירה ואנחנו נכנסנו אחרי השוטרים דרך הגדר של הגינה, וגילינו מחזה מזעזע של בני הזוג מוטלים ללא רוח חיים. כבר לא היה מה לעשות בשלב הזה - הם היו מתים כבר למעלה משעתיים להערכתי", הוסיף עוזרי.

גורמי הרווחה סיפרו לילדים בבית הספר

אמה של בת הזוג שנמצאה מתה הגיעה לזירה וסיפרה בדמעות כי בני הזוג היו בהליכי גירושין. לדברי האם, בתה רצתה מאד להתגרש מבעלה אולם הוא סירב.

במשטרה חושדים כעת כי הבעל רצח את אשתו בדקירות סכין ולאחר מכן התאבד. כוחות בראשות מפקד מרחב חוף תת ניצב רוני עטיה ומפקד תחנת זבולון ניצב משנה בני עבליה הגיעו לזירה ופתחו בחקירה כדי לנסות ולהבין את המניע למעשה.

במשטרה אומרים כי בעבר התקבלו תלונות של האישה על אלימות מצד בעלה, אולם החקירה נסגרה מחוסר ראיות. שכניהם של בני הזוג סיפרו כי נשמעו צעקות מפעם לפעם מתוך הדירה, אבל "לא משהו חריג שהצדיק פנייה למשטרה".

לבני הזוג שלושה ילדים, בני 7, 8 ו-16, שנותרו כעת יתומים. אנשי מחלקת הרווחה של העירייה הגיעו למוסדות החינוך בהם הם לומדים, ונאלצו לבשר להם את את בשורת האיוב: אבא ואמא אינם בין החיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק